Novinky Batch Brew a Cold Brew

Batch Brew a Cold Brew

Ve vybraných kavárnách CrossCafe si nově můžeš vychutnat i filtrovanou kávu! 

13. 6. 2023

Pro vášnivé milovníky kávy máme dobrou zprávu. Nově si můžeš ve vybraných kavárnách CrossCafe vychutnat úžasnou filtrovanou kávu v horké i ledové verzi!

Batch Brew

Překapávaná filtrovaná káva, tedy Batch Brew, se těší čím dál větší oblibě. Káva překapává pomalu díky gravitaci, a obsahuje tak vyšší poměr kofeinu. Její chuť je lehká, lze ji přirovnat např. k černému čaji a v průběhu pití se dále utváří a mění. Oproti klasickému espressu ji připravujeme výhradně z naší lahodné výběrové kávy, aby její chuť byla naprosto dokonalá. Výběrové kávy pravidelně obměňujeme, tudíž můžeš ochutnat kávu z různých koutů světa. Batch Brew si zkrátka zamiluješ už po prvním doušku. Vyzkoušej ji například v rámci snídaňového menu. 

Cold Brew

Někdo si může myslet, že Cold Brew je pouze studená filtrovaná káva. To ovšem není úplně pravda, jelikož Cold Brew se nefiltruje, ale maceruje, a to po dobu alespoň osmi hodin.  Cold Brew je oproti klasické ledové kávě mnohem jemnější, lehčí a obsahuje méně kyselin, proto je i šetrnější pro náš žaludek. I když má cold brew jemnější chuť, obsahuje více kofeinu než espresso, takže se nenech zmást jeho jemnou chutí. Cold Brew je oblíbené mezi opravdovými kávovými nadšenci. Vyzkoušej ho i ty! 

Filtrovanou kávu nabízíme ve velikostech:

Batch Brew (250 ml/500 ml)

Cold Brew (200 ml)

Cold Brew a Batch Brew si může vychutnat na vybraných kavárnách:

Plzeň - CrossCafe Central

Železná Ruda - CrossCafe Klostermann

Hradec Králové - CrossCafe KnihovnaCrossCafe Kopeček, CrossCafe Gočárova

Pardubice: CrossCafe Třída Míru

Praha - CrossCafe Na Karláku

Havířov - CrossCafe Na Dlouhé

Liberec - CrossCafe Plaza, CrossCafe Pražská, CrossCafe Fórum

Tým CrossCafe

Najdeš nás na: