Novinky Chystáme nové krásné kavárny!

Chystáme nové krásné kavárny!

1. 11. 2017

Stavíme jako o život! Do konce letošního roku se káva CrossCafe rozvoní v dalších 2 kavárnách. Jedna je pro řidiče, druhá pro sportovce a turisty.

CrossCafe Drive vznikne z prvorepublikové čerpací stanici v Hradci Králové v Koutníkově ulici u výpadovky na Jičín. "Funkcionalistická čerpací stanice z roku 1939 je nádherná stavba. Už nějaký čas jsme přemýšleli nad zmenšeným konceptem CrossCafe a tohle byla láska na první pohled a zároveň velká výzva," říká ředitel sítě Luboš Martínek.

Všem lyžařům, turistům, cyklistům i motorkářům letos nadělíme trochu předčasný vánoční dárek v oblíbeném horském středisku. Až letos vyrazíte brázdit sněhem zasypané šumavské kopce, už bude kde si odpočinout a doplnit energii. Letos v prosinci otevřeme v centru Železné Rudy v nově postavené rezidenci Klostermann útulnou kavárnu s horským interiérem. Těšíme se, že k nám brzy dorazíte na snídani, lehký oběd a na sladkou odměnu po sportovním výkonu.

Do kavárny v Železné Rudě hledáme tým baristů, kteří se o kavárnu budou pěkně starat. Pomozte nám najít správné kolegy, ať vám u nás líbí!