Novinky Co všechno se semlelo za rok 2017

Co všechno se semlelo za rok 2017

logo

4. 1. 2018

Uplynulý rok jsme si užili a doufáme, že vy také. Oslavili jsme první kulaté narozeniny, otevřeli jsme 3 nové kavárny: v Pardubicích, v Praze a v Železné Rudě a účastnili jsme se společně s vámi hromady akcí. Celkem jste si u nás dali více než 2 miliony káv a věříme, že většina se našim šikovným baristům povedla!

Byli jsme s vámi v kávovém stanu i na trati mnoha běžeckých závodů od Havířova po Plzeň. Několikrát jsme vám fandili při běhu v kostýmech zombie, s neonovými doplňky, s čelovkou na hlavě i ve vánočních kostýmech a starali jsme se o pitný režim závodníků na plzeňském ŠkodaFit půlmaratonu.


S láskou k filmu jsme zajišťovali dostatek kofeinu během filmového festivalu Finále, kde se s vámi třeba uvidíme i letos. Naše přítomnost vám snad kápla do noty i na hudebních akcích Summer City Fest v Plzni a na Kašpárkohraní v Praze.


Byli jsme s vámi na oslavách Dne Pardubického kraje, na tradičním Kunětickém vinobraní i na akci SlideCzech.


V Hradci Králové jsme se stali partnerem dobročinné akce „Dávám Prostor“, kde jste během 7 dní přispěli částkou 30 400 Kč na provoz nízkoprahových klubů Klubík a Klídek. Za tuhle skvělou podporu vám děkujeme!


Tým liberecké kavárny uzavřel partnerství se zoologickou zahradou a díky vašim hlasům a účasti na výrobě ozdob jsme obsadili 2. místo v soutěži o nejhezčí vánoční strom v ulicích centra v Liberci.


Podzim a zima je tradičně ve znamení maturitních plesů a společenských bálů, kam pravidelně přispíváme dárky do tomboly. V havířovské kavárně CrossCafe Na Dlouhé jste v průběhu celého prosince přispívali praktickými dárky do sbírky pro pejsky z útulku v Dětmarovicích. Děkujeme!


Rok to byl výživný a přinesl nám mnoho nových zkušeností a nápadů. Teď jsme na startu dalších 12 měsíců a jsme zvědaví, co všechno nám následující dni přinesou. Těšíme se na to, že se nám podaří zlepšit vám každý den, který se rozhodnete strávit v naší společnosti. Těšíme se, že to bude pro vás, naše hosty i obchodní partnery, skvělý rok!