Novinky E-shop - rozvoz Plzeň

E-shop - rozvoz Plzeň

6. 4. 2020

Vážení Plzeňáci,

o našem novém e-shopu již jistě víte. A víte také o exkluzivní dopravě po Plzni a blízkém okolí? Vybrané produkty vám zavezeme přímo k vašim dveřím.

POLÉVKY

Vzhledem k uzavření našich kaváren v době karantény jsme se rozhodli rozvážet polévky do vašich domovů v Plzni a blízkém okolí. Balení mírně přesahující 1 litr vystačí na 4 běžné porce. I když v kavárnách jej použijeme jen na 3. Klidně si nakupte více kusů najednou a uchovejte v mrazáku. Svou oblíbenou polévku pak můžete mít kdykoliv si vzpomenete. Stačí rozmrazit a velmi krátce provařit.

PEČIVO

Vlastní pekárnu máme teprve rok. Nicméně pár věcí jsme se už naučili. Třeba skvělé italské ciabatty z neskutečně lepkavého těsta, které vyžaduje nejméně 18 hodin zrání. Nebo skvělý sendvičový chléb s hustou a vláčnou střídkou, který jsme si vždy přáli a na českém trhu nebyl k dostání. Jednou z mála výhod současné koronavirové situace je fakt, že si můžete naše pečivo objednat domů a s jeho pomocí připravit parádní dobroty.

DORTY A KOLÁČE

Je nám naprosto jasné, že se vám stýská nejen po kávě, ale také po našich dortech a koláčích. Do naší nabídky na e-shopu jsme zařadili všechny vaše oblíbence. Naleznete zde například Berry White, vylepšený mrkvový dort, jablečný koláč, ale také slaný francouzský koláč. Na který máte chuť právě teď? 

OBJEDNÁVKY

Objednávejte již nyní zde. Pokud objednávku učiníte do 16:00 hodin, zavezeme vám ji naším kurýrem ihned druhý den.
Upřednostňujete osobní převzetí? I to je možné, a to od pondělí do pátku od 9:00 do 12:00 hodin na adrese Ledecká 19a, Plzeň-Bolevec.

Těšíme se na vaše objednávky!

 

Váš Tým CrossCafe