Novinky Jarní novinky plné barev

Jarní novinky plné barev

Jaro má být nabité energií, barvami a pozitivní náladou, v CrossCafe jsme se proto na tuto vlnu pečlivě připravili. :-)

15. 3. 2017

Smoothie

Svěží a lahodná, taková je tato novinka! Smoothie jsou pořádnou dávkou zdraví a energie. V jedné porci do sebe dostanete řadu vitamínů a minerálů, které přispívají k nastartování a správnému fungování organismu. V CrossCafe můžete nyní ochutnat tyto lahodné kombinace: Jahoda s banánem, Mango s banánem či Polníček s hroznem a banánem.

Domácí limonády

Pravé jarní osvěžení přinesou bezesporu čerstvé domácí limonády. V nabídce opět naleznete jahodovou limonádu v netradiční kombinaci s bazalkou, která tak doplňuje dominantní sladkou chuť jahody. S příchodem jara se vrací také oblíbené mojito. Limonáda s chutí tradičního kubánského koktejlu má výraznou osvěžující chuť i aroma a je podávána v nealkoholické verzi, takže vhodná i pro řidiče. Těšit se můžete na zcela novou recepturu citronády, která se tak stane ještě chutnějším osvěžením.

Chai cheesecake

Chuť Chai cheesecaku se nese v decentně kořeněných tónech a se svou ještě krémovější konzistencí se posouvá mezi jarní hvězdy v naší nabídce dezertů. Tento výjimečný cheesecake inspirovaný chutí a vůní tradičního indického nápoje Chai latté byl vytvořený k 10letému výročí značky CrossCafe.

Kukuřičná polévka

Polévka příjemně překvapí svou nasládlou chutí kukuřice. Je zjemněná mlékem, zároveň si však pohrává s lehkou pikantností díky přidaným papričkám jalapeňos. Kukuřice je zásobárnou energie pro náš mozek, zvyšuje odolnost vůči stresu, podporuje soustředění a obsahuje řadu vitamínů či stopových prvků důležitých pro zdraví. Navíc s každou porcí získáte pořádnou dávku tolik potřebné vlákniny. Na jaro prostě ideální!