Novinky Jaro přišlo do CrossCafe

Jaro přišlo do CrossCafe

15. 3. 2018

Rozhodli jsme se přivábit jaro, a tak už od 14.3. naše kavárny hýří veselými barvami jarní kampaně. Do nabídky dortů se po párměsíční dovolené vrátil váš oblíbený Berry Brown. Po dobu své nepřítomnosti pracoval na zvláčnění svého čokoládového korpusu a pořídil si větší vrstvu malin! Přijďte ho ochutnat, ať sami poznáte, jestli mu dovolená prospěla. :)

V nabídkách ledových nápojů je opět vitamínová bomba Smoothie. Můžete si vybírat mezi Happy smoothie, které je plné jahod, banánu a jablečného moštu z Nebílovských sadů, a Energy smoothie, které připravujeme z manga, banánu, chia semínek, rukoly a čerstvé pomerančové šťávy. 

Zahnat žízeň odteď můžete borůvkovou nebo grepovou limonádou. Borůvkovou připravujeme z hustého borůvkového pyré, čerstvých borůvek, hrsti ledu a perlivé vody. Grepová limonáda vás osvěží záplavou chuti šťavnatého růžového grepu.

A ještě máme něco nového na zub! Je to bulgurový salát s tuňákem a zeleninou, který se během pár dní jednoznačně stane obědovým hitem. Už teď na něm dost ujíždíme. Je to perfektní zdroj vlákniny, vitamínů a omega-3 mastných kyselin. Doporučujeme!

Věříme, že se vám novinky v nabídce budou líbit. Vybírali jsme pečlivě a stejně pečlivě jsme každý produkt ochutnali. Dejte nám vědět, jak jste s naší volbou spokojeni :)