Novinky Letní novinky v CrossCafe

Letní novinky v CrossCafe

14. 6. 2017

Dnes do CrossCafe přišlo léto a s ním naše tradiční a originální Vínoláda®, neodolatelný Francouzský koláč s višněmi a v některých kavárnách vám připravíme oblíbený kubánský koktejl – Jahodové Daiquiri. Přípravě nového dezertu jsme věnovali 4 měsíce. Za tu dobu jsme ho mnohokrát ochutnali a nyní je to náš favorit jak k snídani, tak jako sladká tečka za pracovním dnem!

 

Francouzský koláč s višněmi:

Ve své rodné zemi je známý jako Frangipane tart a vyznačuje se křehkým mandlovým těstem. Stejně jako ostatní dezerty CrossCafe se vyrábí ručně v naší vlastní výrobně v Plzni. Má výraznou mandlovou chuť s kyselostí višní a máslovou chutí křehkého těsta.

 

Vínoláda:

Vínoláda je originál CrossCafe výmysl, který má dokonce registrovaný název a nemůže ho používat nikdo jiný, než my. Dlouhá léta se podávala s melounem, letos má premiéru s čerstvými jahodami. Je to lehký letní drink z bílého vína a perlivé vody, který svou chutí i obsahem alkoholu kouzlí lidem úsměv na rtech. Nabízíme ji v objemu 0,3 l a 0,5 l.

 

Smoothies:

Už je znáte z jarní kampaně. Jsou to mixováné nápoje, které tvoří hlavně syrové ovoce a doplňuje je ovocná šťáva. Smoothies se proslavily během éry Hippies a dnes jsou vhodnou volbou pro lidi, kteří se vyhýbají lepku a laktóze. Vybírat můžete ze smoothie Jahoda s banánem; Polníček, hroznové víno s banánem; Mango s banánem.

 

Ice Coffee a Premium shake:

To jsou naše letní bestsellery, které jsou téměř povinnou výbavou do horkých letních dnů! Ice coffee připravujeme z espressa a krémového mléčného šejku. Premium Shake připravujeme z malinové omáčky, kterou připravujeme čerstvou na kavárně, a z krémového mléčného šejku.