Novinky Máme o kolečko víc!

Máme o kolečko víc!

A je to dobrá zpráva! Každá velikost kávy ma nyní svůj vlastní šálek. Novinkou je šálek na malé kávy, který nejen dobře vypadá, ale káva z něj i lépe chutná. Její chuť je intenzivní a malé americano má cremu jak se patří!

1. 7. 2017

Nejčastější dotazy a odpovědi k nové velikostní řadě šálků


1. V čem je nový šálek lepší?
Nový porcelánový šálek na malé kávy má zakulacený tvar dna, který pomáhá vzniku správné cremy na americanu. Jeho stěny mají správnou tloušťku, která udrží nápoj déle teplý. S tím jde ruku v ruce i správné rozvinutí chuťových a aromatických vlastností. Stejně jako pikolo šálek má i tento svůj podšálek, takže lépe vypadá a máte kam odložit lžičku. Jako v Itálii!

2. Proč jste zmenšili objem nápoje a zachovali jste cenu?
Na úvod je důležité říci, že jsme snížili jen objem horké vody. Gramáž čerstvě mleté kávy zůstává stále stejná a díky tomu je chuť americana, cappuccina i caffé latte v základní malé velikosti výraznější. Tady platí, že méně je více. Ubrali jsme pár kapek vody, abyste si více pochutnali! Tato změna se týká jen malé kávy.
Střední káva má stále stejný objem jako doposud. Jen se pro ni uvolnil ten správný šálek.

3. Proč už nedáváte střední kávu do velkého hrnku?
Už k tomu není důvod. Se střední kávou byl vždy poloplný, ale teď se uvolnil šálek, do kterého střední káva pěkně pasuje. V roce 2007 jsme začínali jen s 1 šálkem - současným velkým. Postupně jsme velikostní řadu šálků rozšiřovali a teď je kompletní. :)

4. Ale já si ji vždy doléval/a mlékem?!
Zkuste ji ochutnat takto, uvidíte, že je velmi dobrá. Pokud přeci jen dáte přednost kávě plné mléka, řekněte si s příští objednávkou obsluze, aby Vám střední kávu připravila do velkého šálku, jak to máte rádi!