Novinky

Nové CrossCafe v Hradci Králové

První školní den se otevřela již 4. kavárna v Hradci Králové, kde si každý může dochutit kávu dle vlastních představ, potěšit své tělo bohatou snídaní, vydatnou zeleninovou polévkou nebo domácím dortem.

Přečíst celý článek

Tumbler "Já si melu svou" + káva zdarma

Rád si meleš svou a nebojíš se to ukázat? Tak se předveď s novým tumblerem a první kávu máš zdarma! Akce platí od 1. do 15. 9.

Přečíst celý článek

Víkendový prodej polévek v Hradci Králové

Se začátkem školního roku se opět vracíme k víkendovému prodeji polévek ve všech hradeckých kavárnách CrossCafe. Každou sobotu tak nabídneme výbornou tomatovku, v neděli zase neméně oblíbenou bramboračku. Počínaje dneškem jsme zároveň v CrossCafe Gočárova spustili testovací celodenní (9 až 17...

Přečíst celý článek

A dorty jsou bez práce!

Na každou oslavu nebo zahradní party patří pořádný, s láskou pečený, dort. Chceš mít svůj oblíbený dort na party bez starostí s pečením a jen si užívat s přáteli a vychutnávat chvíle pohody?

Přečíst celý článek

Velká srpnová soutěž

Sdílej fotku, na které si užíváš léto s CrossCafe na Instagramu a vyhraj CrossCard v hodnotě 500 Kč a oblečení Horsefeathers v hodnotě 5000 Kč! Čti dál a dozvíš se víc.

Přečíst celý článek

Video z akce "SNÍDANĚ DO POSTELE"

Vyzkoušel jsi postel IKEA v rámci akce "snídaně do postele" v CrossCafe Jungmannova?:-) Pokud ano, možná se uvidíš v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=3F67UxKdR04

Přečíst celý článek

Zvon Hroznata dorazil do Plzně

Do Plzně dorazil již 3. zvon pořízený díky sbírce, kterou CrossCafe vyhlásilo. Za necelé dva roky se stihlo vybrat již na tři zvony, prozatím největší se jmenuje Hroznata.

Přečíst celý článek

CrossCafe Lužiny - otevíráme už 15. 5.

Nejnovější kavárna CrossCafe v OC Lužiny v Praze se prvně otevře již 15. 5. Více o slavnostním otevření čtěte zde.

Přečíst celý článek

CrossCafe Strossmayerák - nejnovější kavárna CrossCafe

28. 2. 2014 byla slavnostně otevřena již 17. kavárna CrossCafe. Otevření se zúčastnili, kromě majitelů franchisové kavárny Martina a Lucie Blažkových, také majitel konceptu CrossCafe Jan Janák a dále lidé ze showbyznysu. Herec Martin Zounar přestřihl pásku a kavárně popřál hodně štěstí do jejího...

Přečíst celý článek

Doporučujeme