Novinky

Zimní novinky

Do kaváren CrossCafe právě přinášíme nové dobroty. 

Přečíst celý článek

Odměna pro studenty

Učení na školách je v plném proudu. Mozkové závity pracují, do kalkulaček se ťuká jako o závod, stránky dokumentů se plní. Aby šla práce lépe od ruky a učení bylo příjemnější, máme alespoň pro některé z vás dárek.

Přečíst celý článek

Soutěž o zájezdy do Salzburgu zná své vítěze!

Slosování bylo provedeno dne 04.11.2016 organizátorem soutěže, ze všech přijatých platných registrací byli vybráni  3 výherci dle pravidel soutěže. Dovolenkový pobyt v Salzburgu pro 2 osoby na 3 dny (2 noci), ubytování ve 3-4*hotelu se snídaní, včetně 3-denní slevové karty „SalzburgCard“...

Přečíst celý článek

CrossCafe Pošta slaví 2. narozeniny!

CrossCafe Pošta v Chomutově slaví již 2. narozeniny a všem cestujícím městského autobusu poskytuje až do konce listopadu dárek ve formě 10% slevy!

Přečíst celý článek

20% sleva na vína od House of Wine

Pro milovníky kvalitních vín máme dobrou zprávu! S věrnostní kartou CrossCard získáte 20% slevu na vína Phant, Fangalo a další vína, která naleznete na www.houseofwine.cz .

Přečíst celý článek

Slavnostní otevření CrossCafe v Liberci

CrossCafe dobývá další velké město České republiky - Liberec. 3.10. v 10:00 jsme slavnostně otevřeli novou dvoupatrovou kavárnu CrossCafe, kde budete moci trávit každou minutu svého volného času, zrealizovat pracovní schůzku nebo zažít své první rande.

Přečíst celý článek

Rozloučení s CrossCafe Olympia

Vážení zákazníci, v OC Olympia jsme museli vzhledem ke konci nájemních smluv, uzavřít obě naše kavárny. OC Olympia chce prostory využívat jinak. Snažíme se najít alternativu, tak snad se nám to brzy podaří. Děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že jste si tam nejednou zlepšili den a najdete si...

Přečíst celý článek

Podzimní novinky

Podzim v CrossCafe bude ve znamení zbrusu nových specialit i loňských hitů!

Přečíst celý článek

Trabantem z Austrálie do Asie

Najděte si pohodlné místo u obrazovky a sledujte trabantí seriálové dobrodružství u protinožců!

Přečíst celý článek

Doporučujeme