Novinky Podzimní novinky v CrossCafe

Podzimní novinky v CrossCafe

13. 9. 2017

Podzim už může přijít v plné síle! Ode dneška si ve všech kavárnách CrossCafe můžete pochutnávat na podzimních novinkách.

Pro milovníky ochucených káv jsme připravili specialitku s názvem Javorové latte. Jak název napovídá, je to vaše oblíbené caffé latte s javorovým sirupem, který dokonale nahrazuje cukr a nepřebíjí chuť kávy. Ve střední velikosti vám ho navíc baristé připraví do skleněného šálku, který téhle kávě sluší. 

Mezi dezerty se po roční pauze vrací Forêt Noire, u kterého jsme zhutnili recepturu korpusu, aby vydržel déle vláčný. Tento klasický cukrářský kousek je tvořený čokoládovým korpusem, šlehačkou a šťavnatými višněmi. K finální ozdobě používáme čokoládové hoblinky. 

V nabídce polévek nemůže chybět dýňový krém z pečených dýní. Stejně jako ostatní polévky ji připravujeme v naší plzeňské výrobně, kde dýně nejprveme společně s kořením upečeme, a pak společně s cibulkou proměníme do krémové polévky. Abychom využili všech darů téhle zeleniny, polévku zdobíme  dýňovými semínky a pár kapkami dýňového oleje.

Během chladných podzimních i zimních dní vám rádi připravíme svařené víno se skořicí, hřebíčkem a badyánem. Tedy pokud už vám bylo 18 let a svařené víno si vychutnáváte s mírou.

V pražské kavárně CrossCafe Strossmayerák a havířovské kavárně CrossCafe na Dlouhé můžete jako jedni z prvních ochutnat náš nový tuňákový sendvič. Chystáme ho čerstvý přímo na kavárně a balíme do praktických krabiček, abyste si svůj sendvič mohli pohodlně odnést kamkoliv s sebou.