Novinky PROČ JE YUZU TEA 400 g NA NĚKTERÝCH KAVÁRNÁCH NEDOSTUPNÉ?

PROČ JE YUZU TEA 400 g NA NĚKTERÝCH KAVÁRNÁCH NEDOSTUPNÉ?

23. 1. 2020

Yuzu, všichni ho milujeme a nejraději bychom ho pili v kavárně, doma i v práci. My to moc dobře víme, a proto jsme pro vás připravili exkluzivní edici Yuzu tea 400 g, díky které si yuzu můžete vychutnat kdykoli a kdekoli. Proč ale na kavárnách máme omezené množství tohoto produktu?

Yuzu se pěstuje pouze v určitých oblastech v Číně, Japonsku a Jižní Koreji. Tyto oblasti jsou velmi specifické, co se týká přírodních podmínek. Sklizeň yuzu probíhá pouze jednou ročně, v období října a listopadu. Všechny tyto faktory dělají z yuzu velmi vzácnou komoditu, kdy úroda z několika málo oblastí uspokojuje většinu světové poptávky.

Usilovně pracujeme na tom, abychom pro vás od našich korejských dodavatelů zajistili Yuzu tea v té nejlepší kvalitě. Samotným dovozem produktu to ale nekončí. Sklenice Yuzu tea 400 g pro vás připravujeme sami v naší výrobně v Plzni. Co to znamená? Každou sklenici ručně naplníme, zavaříme, zchladíme a předáme na lepení etiket.

Vše děláme poctivě vlastníma rukama tak, abychom vám doručili originální produkt v co největší kvalitě. Věděli jste například, že jedna sklenice Yuzu tea 400 g ve výrobě projde rukama minimálně 5 lidí, a že etikety lepí všichni, od marketingových specialistů, až po jednatele společnosti? 

Co z toho vyplývá? Ve vaší oblíbené kavárně CrossCafe najdete yuzu minimálně ve formě nápojů, které si můžete vychutnat rovnou na místě. To je jistota, se kterou můžete vždy počítat. Až ale dojde Yuzu tea 400 g, nezoufejte a buďte na nás shovívaví, na další várce již pravděpodobně pracujeme.

Díky našim dodavatelům máme pro vás zajištěnou novou várku Yuzu tea z listopadové sklizně roku 2019, která se již houpe na vlnách Indického oceánu, a kterou očekáváme v období března/dubna. Naším hlavním cílem pro letošní rok je především zajištění stabilní nabídky yuzu produktů tak, aby pro vás bylo kdykoli k dispozici – ať už v podobě nápoje v kavárně nebo ve malých sklenic na doma. Těšit se ale můžete i na další inovace a možná nějaké překvapení.

Děkujeme, že yuzu milujete stejně jako my!

Váš Tým CrossCafe