Novinky Soutěž s CrossCard o víkend v rakouském Salzburgu

Soutěž s CrossCard o víkend v rakouském Salzburgu

27. 4. 2017

Jak můžete vyhrát? Zajděte si do kterékoliv kavárny CrossCafe a při platbě předložte svou CrossCard. Svůj účet poté zaregistrujte na: http://www.crosscafe-salzburg.eu/.
Do soutěže se můžete zaregistrovat i vícekrát, opakovaným nákupem máte větší šanci na výhru! Doklad z nákupu si uschovejte pro případ výhry. Pokud ještě nejste členem věrnostního programu, můžete si zažádat o kartu CrossCard na nejbližší kavárně a aktivovat ji zde: CrossKonto

Soutěž probíhá od 1. 5. do  31. 5. 2017.

Výhry v soutěži:
3x pobyt pro 2 osoby na  3 dny/2 noci ve 3–4* hotelu, včetně snídaně a 3-denní karty výhod SalzburgCard.

Přejeme Vám hodně štěstí při slosování!

Více informací včetně podmínek na http://www.crosscafe-salzburg.eu/.

Salzburg - Jeviště světa

Jako rodiště a působiště Wolfganga Amadea Mozarta a jako dějiště Salzburského festivalu je Salzburg světově proslulý. Podíváte-li se blíže, objevíte dokonalou harmonii přírody a architektury zasazené v nádherném panoramatu okolních hor a jezer. Procházka barokním městem na břehu řeky Salzach, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, na návštěvníka dýchne historií a zároveň připraví překvapivě moderní pohledy.

Zámek Mirabell a okolní zahrada nabízejí ohromující pohlednicový výhled na symbol Salcburku, mohutnou pevnost Hohensalzburg z 11. století, trůnící majestátně nad Muzeem moderny na Mönchsbergu. Srdcem Starého města je středověká Getreidegasse, kde se narodil nejslavnější syn Salzburgu, W.A. Mozart, dnes patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším nákupním ulicím světa.


Lidé se zde rádi setkávají v tradičních kavárnách, u „Melange“ (káva s našlehaným mlékem) nebo „Großer Brauner“ (dvojité espresso) v kavárně Tomaselli, nejstarší kavárně Rakouska, nebo hned naproti v kavárně Fürst, kde můžete ochutnat originální Mozartovy koule, které zde dodnes ručně vyrábí pravnuk jejich vynálezce. Ty jsou ostatně ideálním dárkem z cest, protože ty pravé, originální dostanete jen v Salzburgu. Večer si pak můžete vychutnat v nejstarším restaurantu ve střední Evropě, v Klášterním sklepě Sv. Petra, a nejlépe při Mozartovské večeři s nejkrásnějšími áriemi z Mozartových oper a pokrmy dle originálních receptů z Mozartovy doby. Kdo to má raději trochu modernější, určitě by neměl vynechat Red Bull Hangar 7. Hangár č. 7, původně plánovaný pro umístění sbírky historických letadel a závodních automobilů Formule 1, se stal synonymem avantgardní architektury, moderního umění a špičkové gastronomie.

Více o Salzburgu na: www.salzburg.info/cs