Novinky STRČ NÁS DO KAPSY - aplikace CrossCard

STRČ NÁS DO KAPSY - aplikace CrossCard

15. 12. 2020

Rádi bychom se s tebou podělili o ten největší a nejlepší vánoční dárek, který jsme si letos nadělili - aplikaci CrossCard!  

Spousta výhod, slevových poukazů i ty nejžhavější novinky na jednom místě. 
Díky nové aplikaci nemusíš mít kartu neustále při sobě! Sbírej CrossBody nebo jednoduše plať z přednabité peněženky s naší novou aplikací. 

Jak to vše funguje?
Stáhni si aplikaci, přihlas se svými přihlašovacími údaji do CrossKonta a pak jen sbírej body a využívej všech výhod, které ti aplikace přináší. Pokud naši CrossCard ještě nemáš, není nic jednoduššího než si vytvořit virtuální kartu přímo v aplikaci.
 Při placení ukaž svoji kartu (QR kód) a barista ti načte CrossBody za nákup. Zobrazí se ti stav konta a následně tyto body můžeš proměnit ve slevu. Budeš tak mít k dispozici přehled o svých nákupech přímo v aplikaci.  

,,Konečně! Appka je venku. Máme za sebou jeden z nejnáročnějších projektů, co pamatuji. Ať už finančně nebo časově. Pracovat jsme na ní začali před tři čtvrtě rokem, poslední měsíce velmi intenzivně. Velká radost a úleva. Ať ti přinese radost!" říká Petr Korbel, IT specialista CrossCafe original.  

Nejen Petr, ale celý náš tým věří, že jsme ti tímto dárkem udělali velkou radost. 

Přejeme krásný předvánoční čas,
Tým CrossCafe