Novinky Testování novinek na novou jarní kampaň

Testování novinek na novou jarní kampaň

15. 1. 2020

V současné době probíhá testování novinek na novou kampaň JARO-LÉTO 2020 v kavárně CrossCafe Doubravka v Plzni. Přijďte ochutnat naše novinky a vyhrajte celý dort! Vyplňte na kavárně dotazník, odevzdejte jej do džbánu a dostaňte se do slosování. Testování trvá do 2. 2. 2020, následně proběhne i losování 3 výherců. 

A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Amaretti - mandlové sušenky
Tradiční italské sušenky z mandlové mouky, tudíž přirozeně bez lepku. Uvnitř měkké, vláčné, chutnají a voní po marcipánu.

Bavorský rohlík
Pšeničné vláčné louhované pečivo, uzené vepřové, sýr ementálského typu, máslo, kyselá okurka a klasická náplň, která zachutná každému. 

Citronová tartaletka
Křehký máslový korpus plněný domácím vařeným citronovým krémem (Lemon Curd). Svěží a zároveň luxusně lahodná a krémová chuť citronu a másla. 

Malinová tartaletka
Křehký máslový korpus plněný vařeným krémem ze žloutků a smetany s vanilkovou příchutí (Custard). Zdobená je svěžím ovocem.

Citronový dort s YUZU
Lehký krém z jogurtu a smetany, korpus z celozrnných sušenek, svěží citrusová chuť obohacená o YUZU.

Reuben sendvič
Vláčný sendvičový chléb s jemně pikantním dresingem, kysaným zelím a pořádnou porcí hovězí šunky a sýra. Podáváme jej zapečený.

Tarhoňa s trhaným kuřecím masem
Zdravé lehké plnohodnotné jídlo s těstovinou, které naplňuje zásady racionální výživy. 

Mrkvový dort
Je zpět! Tentokát vylepšený! Vláčný a šťavnatý korpus s velkým obsahem mrkve a mandlové mouky, proto je dort se sníženým obsahem lepku. Plněný je krémem z mascarpone a čerstvého sýru. 

Thaiská kuřecí polévka s rýží
Hřejivá polévka s kousky masa a cukety, zahuštěná rýží. V chuti je příjemně citrusová a svěží, lahodná po kokosovém mléku. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!