Novinky To pravé léto začíná v CrossCafe!

To pravé léto začíná v CrossCafe!

Vypadá to díky teplému počasí, že léto je tady už několik týdnů, ale není tomu tak, to pravé léto začíná právě 20.6. na všech kavárnách CrossCafe. Můžete se těšit na netradiční novinky a setkáte se i se svým oblíbeným drinkem v novém hábitu.

Espresso Tonic

20. 6. 2018

V oblasti ledových káv probíhá něco jako revoluce, nová vlna či trend a my se v CrossCafe nebojíme přijít s novinkou Espresso tonic. Toto překvapivě osvěžující spojení kávy, toniku a čerstvé limetky vás nejen ochladí v letních dnech, ale zároveň i dodá energii díky kofeinu obsaženém v kávě a chininu v tonicu. Neváhejte a vyzkoušejte toto netradiční spojení chutí.

V létě se na nás ze všech stran valí rady, jak bychom měli jíst zdravě, abychom vypadali krásně do plavek. To chce přeci každý z nás, na druhou stranu si zasloužíme zamlsat. Proto jsme pro vás speciálně na toto období připravili lehký svěží Citronový dort, který odpovídá všem těmto nárokům. Vzniká dokonalou kombinací vyšlehaného jogurtu a smetany s jemnými tóny citrónu, na korpusu z celozrnných sušenek. Uchvátí vás nejen zářivě žlutou polevou z bílé čokolády, ale i nevšedním zdobením sušenými květy a pistáciemi.

 

Kdo by neznal naši vyhlášenou Vínoládu® s nějakým zvláštním kolečkem za slovem. Toto písmenko R znamená, že společnost CrossCafe má ochrannou známku právě na tento název. Zajímavá informace, že? Předpokládáme, že vás spíše zajímá, jakou příchutí doplníme jedineční drink z bílého vína a perlivé vody. Zvolili jsme jednu z nejoblíbenějších příchutí a Borůvková vínoláda je ode dneška na světe. Baristé vám ji připraví ve všech našich kavárnách do skleničky 0,3l nebo do džbánku 0,5l.

 

Neusínáme na vavřínech, pracujeme i na neustálém zdokonalování naší stálé nabídky produktů. Vyladili jsme recepturu Tuňákového toustu, který má nyní jemnější tóny, díky menšímu poměru cibulky a přidání bílého jogurtu.

Čeká nás také další drobná změna, na kterou, doufáme, budete nahlížet přívětivě. V letním i tak horkém počasí jsou stálé oblíbené v našem denním menu polévky. Na základě přání zákazníků jsme přistoupili ke změně harmonogramu. Je vaší oblíbenou polévkou Tomatová? Přijďte si jí vychutnat v pátek. Namítáte, že do CrossCafe chodíte jen v pondělí? Tak se můžete těšit na čočkovou polévku s  kokosovým mlékem.

Věříme, že se vám novinky z naší nabídky budou líbit. Vybírali jsme pečlivě, ochutnávali rovněž tak. Dejte nám vědět, jak jste s naší volbou spokojeni.