Novinky Vyhrajte pákový kávovar s CrossCafe!

Vyhrajte pákový kávovar s CrossCafe!

31. 8. 2018

Vyhrajte pákový kávovar s CrossCafe!

 

Nakupte v CrossCafe minimálně za 100 Kč, vyberte správnou odpověď a pákový kávovar GASTROBACK muže být Váš. Postup a kompletní pravidla soutěže se dozvíte v tomto článku.

 

1. 9. 2018

PRAVIDLA SOUTĚŽE: „VYHRAJTE PÁKOVÝ KÁVOVAR S CROSSCAFE!“

 

Termín a místo konání soutěže:

Soutěž probíhá v termínu od 1.9.2018 do 30.9.2018 v síti kaváren CrossCafe na území České republiky. Uzávěrka soutěže je 30.9.2018 ve 24.00 hod.

Organizátoři soutěže:

Organizátorem soutěže je společnost: CrossCafe original s.r.o., Ledecká 2207/19, 323 00 Plzeň, ČR

Soutěžící:

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let (osoby mladší 18 let se mohou zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce) s trvalým pobytem na území České republiky. Podmínkou účasti v soutěži je realizace nákupu v minimální hodnotě 100 Kč v jakékoliv kavárně CrossCafe a to v období od 1.9.2018 do 30.9.2018.

Soutěžící se zavazuje uvádět v soutěžním emailu pouze pravdivé údaje.

Zaregistrovat se do soutěže je možné i vícekrát, každý doklad o nákupu smí být v soutěži použit pouze jednou. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci a právnické i fyzické osoby, které se podílejí na spoluorganizaci soutěže.

Princip soutěže:

Nakupte v CrossCafe v minimální hodnotě za 100 Kč. Následně vyberte správnou odpověď  A, B či C na soutěžní otázku níže:

Soutěžní otázka:

 

Ze kterých zemí pochází zrnka kávy ze směsi CrossCafe?

 

A: Etiopie, Brazílie, Indie

B: Kolumbie, Brazílie, Vietnam

C: Indonésie, Indie, Vietnam

Poté pošli prázdný email na adresu chcikavovar@crosscafe.cz. Do předmětu emailu napiš pouze písmenko své odpovědi na soutěžní otázku a hned za to bez mezery číslo účtenky, které najdeš v horní části účtenky pod datem (např. „A100405540“). 

Odesláním soutěžního emailu se zákazník automaticky stává soutěžícím a vyslovuje tím souhlas s pravidly soutěže.

Osobní kontakt soutěžícího v podobě emailové adresy bude použit pouze a výhradně pro vyhodnocení soutěže a kontaktování výherce. Kompletní podmínky soutěže najdete na www.crosscafe.cz

Ceny do soutěže:

  • hlavní výhra pro zákazníka: 1x kávovar Pákový kávovar 42606 GASTROBACK

 

  • cena útěchy pro všechny zúčastněné zákazníky: kupon s 10% slevou na nákup profesionálního nářadí do kuchyně v eshopu gastropomucky.cz.

 

Zákazník po té, co odešle soutěžní email, obdrží nazpět email se slevovým kódem (6-místné číslo).

 

Během nákupního procesu na eshopu zákazník získá slevový kupon 10% tak, že do kolonky „Zadejte číslo poukázky“ vloží slevový kód (6-místné číslo viz výše). Termín pro uplatnění slevy 10% je do 30.11.2018.

 

Způsob výběru výherců:

Výherce bude vylosován pomocí aplikace Random.org.

Způsob předání výher:

Výherce bude kontaktování nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže na email, ze kterého byl odeslán soutěžní kód. Výherce je povinen na základě tohoto vyzvání zaslat organizátorovi soutěže přesné datum a zvolit si kavárnu, na které si chce výhru vyzvednout. Datum pro vyzvednutí výhry si výherce může zvolit v rozmezí 15.10. - 31.10.2018.

Pokud výherce nebude na email oznamující výhru reagovat do 14 dnů od jeho doručení, výhra propadá organizátorovi soutěže. Pokud si výherce výhru na jím určené kavárně nevyzvedne nejpozději do 31.10.2018 výhra propadá organizátorovi soutěže.

Všeobecné podmínky, práva a povinnosti:

Organizátoři soutěže si vyhrazují právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže, jsou oprávněni bez náhrady pozměnit nebo upravit pravidla či soutěž pozastavit, odvolat, zrušit, či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla. Výhru nelze vymáhat právní cestou ani vyplatit alternativně v hotovosti nebo vyměňovat za jiné nepeněžité plnění.

Souhlas s poskytnutím osobních údajů a poučení subjektu údajů:

Soutěžící souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže do databáze soutěže výhradně za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, vyhodnocení soutěže a předání výhry. Údaje soutěžících nebudou dále zpracovávány ve smyslu platného zákona o ochraně osobních údajů.

Soutěžící bere na vědomí, že podle platného Zákona o ochraně osobních údajů má právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat informaci jaké osobní údaje byli zpracovány, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na organizátory soutěže na e-mailové adrese:: crosscafe@crosscafe.cz,  případně na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Tato pravidla jsou k dispozici na www.crosscafe.cz.