Novinky Začínáme slavit 10. narozeniny

Začínáme slavit 10. narozeniny

Všechno to začalo v roce 2007, když jsme v Plzni otevřeli první kavárnu CrossCafe. Rychle jste si ji oblíbili, a tak jsme s nadšením stavěli další kavárny, kde si u kávy a dezertu zlepšíte den. Dnes máme 20 kaváren a z Plzně jsme se přes Prahu rozšířili do Hradce Králové, Olomouce, Havířova, Liberce a Pardubic. Stále máme obrovské nadšení jako na začátku a do konce roku 2017 pro vás otevřeme další 3 nové kavárny. 

logo

3. 7. 2017

1.7. jsme začali slavit 10. narozeniny! Pomocí image kampaně, kterou můžete vidět ve všech 20 kavárnách, prezentujeme hodnoty, na kterých se nám podařilo vybudovat největší originální českou síť kaváren. Tváří kampaně se stali opět naši kolegové a volně tak navazujeme na kampaň Pro lepší den z přelomu roku 2015/2016, kdy se na plakátech objevil i zakladatel a majitel CrossCafe Jan Janák.


Svou tvář a ruce kampani propůjčila Petra Veiglová, která v CrossCafe od úplného počátku dohlíží na ruční výrobu dortů pro všech 20 kaváren. Stejné postupy výroby dortů se používaly s první kavárnou a používají se i nyní. V každém dortu či koláči je "otisk rukou" našich cukrářek.


Petr Korbel, který nyní působí v CrossCafe jako šéfbarista, je stejně jako nejprodávanější dort Berry White nedílnou součástí kavárenské sítě už od roku 2007. To, co je dobré, zkrátka není třeba měnit.


Se slovy „Už 10 let si melem svou“ na plakátech pózuje Eva Myšáková, manažerka kavárny v Pardubicích. Tohle sdělení vyjadřuje to, že si v CrossCafe od začátku hledáme svou vlastní cestu k budování sítě i to, že baristé připravují kávu z pečlivě vybrané směsi kávových zrnek pražených v Itálii exkluzivně pro CrossCafe.


V průběhu druhé poloviny roku vám nadělíme 3 zcela nové kavárny v Praze, Plzni a Železné Rudě. Velmi frekventovanou kavárnu v Praze na Andělu rozšíříme o další patro a třešničkou na narozeninovém dortu bude nový koncept - CrossCafe Drive. Kromě toho připravujeme akce pro držitele věrnostních karet CrossCard.

Děkujeme, že jste celou dobu s námi a dáváte nám motivaci se každý den zlepšovat a růst!