Novinky Získej zcela nový prémiový termohrnek od CrossCafe zdarma!

Získej zcela nový prémiový termohrnek od CrossCafe zdarma!

Po celých 11 let jsou tady pro vás kavárny CrossCafe každý den. Místo, kde si vychutnáte kávu s dortíkem, setkáte se s přáteli či využijete příjemné prostředí ke studiu či práci. Čím je CrossCafe právě pro Vás? Rádi se to dozvíme a 5 z vás odměníme novým prémiovým termohrnkem.

31. 1. 2019

PRAVIDLA SOUTĚŽE: „VYHRAJTE 5 NOVÝCH PRÉMIOVÝCH TERMOHRNKŮ “

 

Termín a místo konání soutěže:

Soutěž probíhá v termínu od 1.2.2019 do 28.2.2019 v síti kaváren CrossCafe na území České republiky. Uzávěrka soutěže je 28.2.2019 ve 24.00 hod.

 

Organizátoři soutěže:

Organizátorem soutěže je společnost: CrossCafe original s.r.o., Ledecká 2207/19, 323 00 Plzeň, ČR

 

Soutěžící:

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let (osoby mladší 18 let se mohou zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce) s trvalým pobytem na území České republiky. Podmínkou účasti v soutěži je pouhé zaslání emailu se soutěžním mottem. Soutěže se lze zúčastnit vícekrát, avšak vždy s novým mottem. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci a právnické i fyzické osoby, které se podílejí na spoluorganizaci soutěže.

 

Princip soutěže:

Prohlédni si naše nové image plakáty, které vyobrazují všechny možné situace, kdy si naši zákazníci vychutnávají naše produkty. Nech se inspirovat a napiš nám, čím je právě pro Tebe kavárna CrossCafe.

Poté pošli prázdný email na adresu imagekampan@crosscafe.cz. Do předmětu emailu napiš pouze motto, čím je pro Tebe CrossCafe (např.: pro setkávání s přáteli…)

Odesláním soutěžního emailu se zákazník automaticky stává soutěžícím a vyslovuje tím souhlas s pravidly soutěže.

Osobní kontakt soutěžícího v podobě emailové adresy bude použit pouze a výhradně pro vyhodnocení soutěže a kontaktování výherce. Kompletní podmínky soutěže najdete na www.crosscafe.cz.

 

Ceny do soutěže:

Celkem vyhraje 5 účastníků. Každý výherce získá zdarma 1 prémiový termohrnek Aladdin s Gripem o objemu 470 ml od společnosti CrossCafe.

 

Způsob výběru výherců:

Výherci budou vylosování pomocí Google Random Number Generator.

 

Způsob předání výher:

Výherci budou kontaktování nejpozději do 15 dnů od ukončení soutěže na email, ze kterého byl odeslán soutěžní kód. Výherce je povinen na základě tohoto vyzvání zaslat organizátorovi soutěže svoje plné jméno a zvolit si kavárnu, kde si výhru vyzvedne. Nejpozději do 31.3.2019 bude pro každého výherce termohrnek na kavárně připraven.

Pokud výherce nebude na email oznamující výhru reagovat do 14 dnů od jeho doručení, výhra propadá organizátorovi soutěže.

 

Všeobecné podmínky, práva a povinnosti:

Organizátoři soutěže si vyhrazují právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže, jsou oprávněni bez náhrady pozměnit nebo upravit pravidla či soutěž pozastavit, odvolat, zrušit, či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla. Výhru nelze vymáhat právní cestou ani vyplatit alternativně v hotovosti nebo vyměňovat za jiné nepeněžité plnění.

 

Souhlas s poskytnutím osobních údajů a poučení subjektu údajů:

Soutěžící souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže do databáze soutěže výhradně za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, vyhodnocení soutěže a předání výhry. Údaje soutěžících nebudou dále zpracovávány ve smyslu platného zákona o ochraně osobních údajů.

Soutěžící bere na vědomí, že podle platného Zákona o ochraně osobních údajů má právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat informaci jaké osobní údaje byli zpracovány, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na organizátory soutěže na e-mailové adrese: marketing@crosscafe.cz,  případně na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

Tato pravidla jsou k dispozici na www.crosscafe.cz.