Novinky Pražíme si svou!

Pražíme si svou!

1. října je pro nás výjimečný den. Nejen, že slavíme Mezinárodní den kávy, ale také spouštíme vlastní CrossCafe Pražírnu! 

1. 10. 2023

Náš příběh začal před mnoha lety v Plzni s jediným cílem: zlepšit našim zákazníkům den. A teď jdeme ještě dál! S vlastní pražírnou budeme mít absolutní kontrolu nad každým hřejivým šálkem, který u nás dostaneš. 

 

 

Pražíme si svou!

„Díky pražení kávy pod vlastní střechou získáme naprostou kontrolu nad celým procesem, od výběru zeleného zrna až po šálek skvělé kávy, který hostům naservírujeme v kavárně nebo si jej zákazník z naší kávy připraví doma,“ popisuje ředitel CrossCafe Pražírna a CrossCafe original David Štagler.

"Budeme pražit výběrové kávy podle aktuální sezóny a čerstvosti, ale žádná pražírna se dnes neobejde bez kávy z Brazílie, Kolumbie a Etiopie. Budeme se ovšem snažit nabídnout i kávy z méně známých oblastí, jako jsou Kostarika, Tanzánie nebo Ekvádor.“ plánuje spolumajitel CrossCafe Pražírna a hlavní pražič Michal Král.

Mgr. David Štangler-ředitel společnosti, Michal Král-spolumajitel a hlavní pražič  

 

CrossCafe Blend i výběrové kávy

Pražírna bude dodávat vlastní kávu do všech kaváren CrossCafe. Chceme nabízet široký výběr káv s různými chuťovými profily a sezónními variantami z různých koutů světa. Nemusíš se ovšem bát, náš signature CrossCafe Blend budeme mít na mlýnku vždy!


Brzy si budeš moci zakoupit zrnkovou kávu na přípravu doma na našem eshopu. 

Káva vždy čerstvě napražená
Kávu u nás v kavárnách dostaneš vždy v ideální kondici, tedy v rozmezí od 14 do 45 dnů od pražení. Můžeš se těšit na zaručeně čerstvou kávu plnou chutí. 

 

Děkujeme všem za dlouholetou podporu, která nás vedla až sem. Teď se těšíme na to, že s vámi budeme sdílet více chutí, vůní a kávových příběhů než kdy předtím!

Tým CrossCafe

Najdeš nás na: