Novinky

Plzeň pro Nelinku!

Pomozme společně malé Nelince! Zveme vás na benefiční akci na podporu léčby Nelinky Havlové, která od svého narození bojuje se zákeřnou nemocí (DMO) a dalšími přidruženými diagnózami. Nelinka potřebuje nejen velmi nákladné rehabilitace, ale i různé kompenzační...

Přečíst celý článek

Utajený šéf

Nová řada úspěšné reality show Utajený šéf je zpátky! Jaké to je, pracovat ve firmě, kterou řídíte, na pozici řadového zaměstnance si tentokrát na vlastní kůži vyzkoušel i náš ředitel Petr Tichavský.   Podívej se na celý díl online: TO CHCI...

Přečíst celý článek

Starší články

Máj, kávy čas...

Nenech si ujít limitovanou edici na měsíc květen a zažij lásku na první ochutnání!

Přečíst celý článek

Novinky, které si zamiluješ!

Jarní a letní novinky jsou tady!  Některé z našich dobrot se vrací ve vylepšené verzi, jiné jsou u nás naprosto poprvé. Tak přijď najít svou novou lásku!

Přečíst celý článek

Ledová odměna za každý den!

Osvěž se ledovou kávou s naší aplikací CrossCard a získej druhou s 50% slevou! 

Přečíst celý článek

Novinka! Na scénu přichází nový a vylepšený CrossCafe Blend.

Ve spolupráci s italskou pražírnou jsme si nechali připravit speciálně na míru našim požadavkům kávovou směs CrossCafe Blend. Proč si naši novou kávu zamiluješ?

Přečíst celý článek

Zpestři si den příchutí do kávy zdarma!

Také miluješ kávu s originální příchutí? Nebo chceš vyzkoušet něco nového? S naší aplikací CrossCard si můžeš přidat do kávy jakoukoliv příchuť zdarma! 

Přečíst celý článek

Vychutnej si jablečného fešáka za poloviční cenu!

Pro naše věrné zákazníky s  aplikací CrossCard  máme další sladkou akci!  Tentokrát si můžeš vychutnat úžasný jablečný koláč ke kávě za 50 %!  

Přečíst celý článek

Doporučujeme