Novinky Ostře sledovaná prsa

Ostře sledovaná prsa

Již šestým rokem jsme se stali generálním partnerem kampaně Ostře sledovaná prsa, jejímž cílem je upozornit veřejnost na důležitost prevence v boji proti rakovině prsu. Zapoj se i ty!

1. 10. 2023

Karcinom prsu je nejčastějším nádorovým onemocněním u žen. Výskyt rakoviny prsu průběžně stoupá. Včasné odhalení onemocnění výrazně zvyšuje šanci na úplné vyléčení. 

NEPODCEŇUJ PREVENCI A NECH SE VČAS VYŠETŘIT! 

Jak můžeš projekt podpořit?

Charitativní nápoj PINK CHAI LATTE

Na podporu projektu jsme přichystali speciální charitativní horký nápoj pink chai latte. Jedná se o limitovanou nabídkou, kterou si budeš moci vychutnat pouze od 1. do 31. října. 

Nákupem tohoto horkého nápoje přispěješ 5 kč a dalších 5 Kč daruje CrossCafe. Celková vybraná částka bude darována Alianci žen s rakovinou prsu

 

Prsní hnek

Kup si elegantní, ale zároveň rozverný prsní hrneček a přispěj tak na činnost Aliance žen s rakovinou prsu. Vždy, když si z hrnečku budeš vychutnávat svou ranní kávu nebo čaj, vzpomeneš si, jak je prevence důležitá.

Můžeš si vybrat ze dvou velikostí. Zatímco velký má obsah 500 ml, do malého se vejde 250 ml. Menší prsní hrneček je navíc usazen do podšálku. "Hrnek, který si po sobě každý muž umyje rád" je celý říjen k dostání všech kavárnách CrossCafe.


Kup si hrneček v naší kavárně

 

Vyhraj dárkový balíček

Zapoj se do soutěže a vyhraj dárkový balíček, který obsahuje dárkovou kartu CrossCafe nabitou na 300 Kč, naši lahodnou kávu CrossCafe Blend, prsní hrneček a především slevový poukaz 200 Kč na vyšetření mamografem nebo ultrazvukem.

Jak se soutěže zúčastnit?

1. Kup si jakýkoli produkt v kavárně CrossCafe.

2. Napiš na účtenku svoje jméno a e-mailovou adresu.

3. Vhoď účtenku do džbánu s růžovou mašlí.

4. V pondělí 6. 11. v každé kavárně vylosujeme jednoho výherce.

Soutěž probíhá ve všech kavárnách CrossCafe od 1. 10. do 31. 10. 2023. Vyšetření může být provedeno pouze u partnerů projektu. Seznam partnerů, pravidla soutěže a více informací naleznete zde.

Výherní balíček je potřeba si osobně vyzvednout na konkrétní kavárně CrossCafe.

 

Charitativní běh

Připoj se k největšímu běhu & pochodu v Evropě

Race for the Cure je největší evropskou sportovní událostí podporující zdraví žen. Pomáhá organizacím a nemocnicím bojujícím s rakovinou prsu shromažďovat finanční prostředky a zvyšovat povědomí o této nemoci. 

Připoj se, pečuj a závoď pro léčbu!

#RFTC2023

 

Uběhni 5 km a přispěj na prevenci rakoviny prsu. 

Zúčastni se 5 km dlouhého běhu Race for the Cure, který se uskuteční 8. října 2023 od 15:00 v pražské oboře Hvězda. Výtěžek ze startovného bude věnován na aktivity Aliance žen s rakovinou prsu a projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu. Navíc v závodu můžeš vyhrat dárky, které věnovalo CrossCafe. 

Registruj se ještě dnes a rozběhni se pro dobrou věc!

Registruj se!