Novinky Poctivé dárky pod stromeček!

Poctivé dárky pod stromeček!

Daruj svým blízkým dárky, které chutnají! Mrkni na seznam našich vánočních novinek!

13. 11. 2023

Udělej radost svým blízkým dárkem, na kterém si pochutnají! V CrossCafe jsme si pro tebe připravili výborné vánoční produkty, které jsme oblékli do vánočního kabátku. K dostání jsou ve všech kavárnách CrossCafe. 

Vyber si z naší nabídky! 

VAJEČŇÁK

Oblíbený vánoční likér, který už si určitě pamatuješ z loňského roku. Receptura pochází z dílny našeho šéfkuchaře CrossCafe Luboše Martínka a je založená na kvalitních surovinách typických pro tento nápoj – vaječných žloutcích, kondenzovaném mléku, smetaně a třtinovém rumu. Jemnou chuť a vůni podtrhuje vanilková pasta s extraktem z vanilky Bourbon a kapka brandy. Vychutnej si ho s rodinou či přáteli nebo jím někoho ze svých blízkých obdaruj.

  

VÁNOČNÍ AMARETTI 

Variace na tradiční italské sušenky, které vyrábíme výhradně z mandlové mouky. Vyznačují se jemnou chutí a vůní mandlí a vláčnou konzistencí. Na povrchu jsou lehce posypané moučkovým cukrem a svou příjemnou sladkostí zaručeně potěší chuťové pohárky dětí i dospělých. 

VÁNOČNÍ GRANOLA 

Dokonale křupavé ovesné vločky, které ručně vyrábějí pekařky a pekaři v CrossCafe výrobně v Plzni. Vánoční granola vedle vlašských a pekanových ořechů, brusinek, kandovaného zázvoru a kokosových lupínků obsahuje také perníkové koření, díky kterému voní po opravdových Vánocích. Je příjemně sladká díky přídavku medu a v chuti ucítíte také máslo a skořici. Zakoupíte ji v CrossShopech ve všech kavárnách CrossCafe.

 

LINECKÉ CUKROVÍ

Toto asi vůbec nejoblíbenější vánoční cukroví v CrossCafe pečeme tradičním způsobem podle domácího receptu šéfkuchaře Luboše Martínka. Základem je do zlatova upečené máslové těsto vykrájené do tvaru větších koleček bohatě promazaných jemně nakyslou rybízovou marmeládou. Navrch je každý kousek poprášený moučkovým cukrem, díky čemuž dochází k příjemnému spojení kyselé a sladké chuti.

VÁNOČNÍ BLEND 

Chuťově vyvážená směs kávových zrn z Brazílie, Etiopie a Indie, kterou ze 70 % tvoří arabika a ze zbývajících 30 % robusta. Káva se vyznačuje nižší kyselostí a v CrossCafe Pražírně jsme ji napražili primárně pro přípravu espressa jak v pákových, tak v automatických kávovarech. Vánoční balení kávy zakoupíte ve všech kavárnách CrossCafe. 

 

Tak hurá nakupovat!

 

Tým CrossCafe

Najdeš nás na: