Novinky Albatros Media - partner věrnostního programu CrossCard!

Albatros Media - partner věrnostního programu CrossCard!

Kromě mnoha skvělých výhod CrossCard nyní můžete využít 25 % SLEVU A POŠTOVNÉ ZDARMA na internetovém obchodu našeho nového partnera Albatros Media!  

Při objednávce stačí zadat slevový kód: CROSS25

2. 6. 2019

Začtěte se s námi!

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz Vám přináší ty nejkrásnější knihy a díky nim i nové příběhy, zážitky a světy fantazie. Nabízí více než 8 500 knih z vlastní produkce pro čtenáře všech věkových kategorií. Albatros Media v návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 vydává více než 2000 knižních titulů ročně. Zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino a partnerský projekt Edice České televize.

Speciální nabídka Albatros Media pro členy věrnostního programu CrossCard!

Ty nejkrásnější knihy pro děti a dospělé pořídíte právě teď se SLEVOU 25 % a POŠTOVNÝM ZDARMA. Uveďte slevový kód při objednávce v košíku a získáte slevu 25 % a poštovné zdarma. Nabídka platí pouze v internetovém obchodu www.albatrosmedia.cz  při nákupu nad 350 Kč. Sleva je poskytována z běžné ceny zboží a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu. Nabídku je možné využít opakovaně během celého roku.