Novinky Blend 24/7

Blend 24/7

Nová kávová směs, kterou můžeš pít každý den, celý den!

11. 3. 2024

 

V naší CrossCafe Pražírně jsme upražili novou zrnkovou kávu, která má nejen multifukční využití, ale vychutnávat si jí můžeš klidně každý den od rána do večera. Nyní za zvýhodněnou zaváděcí cenu! 250 g balení Blendu 24/7 tak pořídíš již od 159 Kč.

Blend 24/7 tvoří ze 70 % nejkvalitnější arabika, která dodává této kávové směsi plnou a velice intenzivní chuť s nízkou aciditou. Zbylých 30 % tvoří robusta, díky které má káva hutnou pěnu a vyšší dávku kofeinu. Směs svou chutí připomíná hořkou čokoládu, kakao a pražené mandle. 

Káva je napražena speciálně pro automatické kávovary, ale použít ji můžeš i do pákových kávovarů. Starší ročníky ji pak jistě ocení i při přípravě klasického "turka". 

 

  

 

V čem se Blend 24/7 liší od CrossCafe Blendu? 

Blend 24/7 je sladší a intezivnější.

Receptura kávy CrossCafe Blend je směsí nejkvalitnější arabiky až z Etiopie a Brazílie a robusty z Indie. Nejenže tedy kávová zrna CrossCafe Blendu pochází hned ze 3 zemí a celá směs se řadí kvalitou výše, ale také se vyznačují jemnější chutí než u Blendu 24/7.

CrossCafe Blend je kyselejší a v chuti ucítíš lískové oříšky, mléčnou čokoládu a karamel. Rozdíly najdeš v metodách zpracování i v samotných cenách, kdy Blend 24/7 je cenově dostupnější! 

  

U nás si každý svého favorita našel, ale obě kávy můžeš samozřejmě srovnat i Ty!

Kávu můžeš zakoupit ve vybraných kavárnách s CrossShopem, nebo objednat na e-shopu CrossCafe Pražírny

  

Tak neváhej a ochutnej! 

  

Tým CrossCafe a CrossCafe Pražírny

Najdeš nás na: