Tiskové centrum CrossCafe otevírá v Pardubicích už druhou kavárnu

CrossCafe otevírá v Pardubicích už druhou kavárnu

Po úspěchu první pardubické pobočky na třídě Míru otevírá  CrossCafe v Pardubicích další kavárnu, tentokrát v paláci Magnum. Bude mít spíše komornější atmosféru, ale nabídka i komfort zůstávají stejně kvalitní. CrossCafe Masarykovo náměstí nabízí nejen kvalitní výběrovou kávu a příjemné prostředí na schůzky, práci i posezení s přáteli, ale zajít sem lze i na domácí dezert, snídani nebo vydatný oběd.

Nová kavárna CrossCafe Masarykovo náměstí sídlí v pardubickém paláci Magnum na křižovatce třídy Míru, Palackého třídy a Masarykova náměstí přímo naproti obchodnímu centru Atrium. „Pardubice jsou spolu s Hradcem Králové po naší domovské Plzni druhou lokalitou, kde má CrossCafe nejvíce poboček. Zákazníci nás tu dobře znají, vědí, co od nás čekat, a myslím, že nás mají rádi. Přesto je chceme neustále něčím překvapovat,“ říká majitel kavárenské sítě CrossCafe Jan Janák.

V aglomeraci Pardubice a Hradec Králové je CrossCafe Masarykovo náměstí už sedmou pobočkou této sítě. Opět se jedná o stylovou kavárnu, která zákazníkům poskytne příjemné prostředí pro pracovní schůzky i osobní setkání, najdou tu klid na práci, studium nebo třeba na čtení. S 50 místy k sezení nabízí o něco komornější a klidnější atmosféru. V květnu pak přibude ještě zastíněná zahrádka.

Moderní interiér a wi-fi jsou samozřejmostí, všechny stoly jsou navíc vybaveny zásuvkami, kam lze bez problémů zapojit počítač nebo mobilní telefon. Kavárna je vybavena take knihovničkou, v níž jsou knihy volně k dispozici, a pokud zákazníci dvě přinesou, mohou si jednu odnést.

 

Výhodnější snídaně i oběd

„Naše kavárny nabízejí důvod, proč sem zajít, úplně každému. Nutně přitom nemusíte přijít jen na kávu. Máme totiž i ručně vyráběné dorty, výhodná snídaňové menu nebo nový koncept POŘÁDNÝ OBĚD, v rámci něhož si můžete objednat kombinaci polévky a hlavního jídla za cenu, kterou vám v restauraci už dnes nenabídnou. Protože se CrosscCafe Masarykovo náměstí nachází v lokalitě, kde sídlí mnoho firem, věříme, že právě obědové menu tu bude velkým lákadlem,“ říká Jan Janák.

 

S novou pobočkou CrossCafe představuje i nové menu sezónních dezertů i hlavních jídel na jaro a léto. Nechybí na něm kokosový dort s mangem, višňový koláč s marcipánem či citronová tartaletka. Poobědvat tu nyní lze indickou zeleninovou kormu s quina rýží, CrossBowl s trhaným hovězím a rýží, salát Caesar nebo různé druhy bagelů a dalších čerstvých sendvičů připravovaných přímo v kavárně.

 

V rámci oblíbeného konceptu POŘÁDNÝ OBĚD kavárny CrossCafe nabízejí výběr ze dvou variant menu. Buď můžete zvolit kombinaci hlavního jídla a malé polévky, nebo je možné  sestavit si vlastní třísložkové menu, které obsahuje sendvič nebo hlavní jídlo, polévku, svačinku či malý salátek, a libovolný nápoj. V obou případech jsou nabídky cenově zvýhodněné, takže zákazníci si nejen pochutnají, ale ušetří až 20 procent z ceny. Snídaňové menu zákazníci pořídí dokonce o 30 procent výhodněji.

V kavárně je nově i obchod

CrossCafe Masarykovo náměstí patří ke kavárnám, v nichž zákazníci najdou i koncept nového CrossShopu. „V prodejním koutku je možné si koupit výběrové kávy z naší vlastní pražírny, vitamínem C a antioxidanty nabité produkty z citrusu yuzu pro přípravu horkého nápoje nebo domácí limonády, ale také prémiové čokolády, čaje, oříšková másla Lucky Alvin a spoustu dalších výrobků,“ popisuje ředitel CrossCafe original David Štangler.