Novinky Ostře sledovaná prsa

Ostře sledovaná prsa

Letos jsme se opět stali generálním partnerem kampaně Ostře sledovaná prsa, jejímž cílem je upozornit veřejnost na důležitost prevence v boji proti rakovině prsu. Zapoj se i ty!

1. 10. 2022

Karcinom prsu je nejčastějším nádorovým onemocněním u žen. Výskyt rakoviny prsu průběžně stoupá. Včasné odhalení onemocnění výrazně zvyšuje šanci na úplné vyléčení. 

NEPODCEŇUJ PREVENCI A NECH SE VČAS VYŠETŘIT! 

Prsa všude, kam se podíváš.

Jak můžeš projekt podpořit?

Kup si elegantní, ale zároveň rozverný prsní hrneček a přispěj tak na činnost Aliance žen s rakovinou prsu. Vždy, když si z hrnečku budeš vychutnávat svou ranní kávu nebo čaj, vzpomeneš si, jak je prevence důležitá.

Můžeš si vybrat ze dvou velikostí. Zatímco velký má obsah 500 ml, do malého se vejde 250 ml. Menší prsní hrneček je navíc usazen do podšálku. "Hrnek, který si po sobě každý muž umyje rád" je celý říjen k dostání všech kavárnách CrossCafe.


Kup si hrneček v naší kavárně

 

Vyhraj dárkový balíček

Zapoj se do soutěže a vyhraj dárkový balíček v hodnotě 2000 Kč, který obsahuje dárkovou kartu CrossCafe, naši lahodnou kávu, prsní hrneček a především poukaz na vyšetření mamografem nebo ultrazvukem zdarma.

 

Jak se soutěže zúčastnit?

1. Kup si jakýkoli produkt v kavárně CrossCafe.

2. Napiš na účtenku svoje jméno a e-mailovou adresu.

3. Vhoď účtenku do džbánu s růžovou mašlí.

4. V pondělí 7. listopadu v každé kavárně vylosujeme jednoho výherce.

Soutěž probíhá ve všech kavárnách CrossCafe od 1. 10. do 31. 10. 2022. Vyšetření může být provedeno pouze u partnerů projektu. Seznam partnerů, pravidla soutěže a více informací naleznete zde.

 

Charitativní běh

Připoj se k největšímu běhu & pochodu v Evropě

Race for the Cure je největší evropskou sportovní událostí podporující zdraví žen. Pomáhá organizacím a nemocnicím bojujícím s rakovinou prsu shromažďovat finanční prostředky a zvyšovat povědomí o této nemoci. Připoj se k Race for the Cure a od 24. září do 31. října si jdi zaběhat nebo se projít do přírody. Registrací a úhradou startovného přispěješ na činnost Aliance žen s rakovinou prsu.

Připoj se, pečuj a závoď pro léčbu!

#RFTC2022

 

Uběhni 5 km a přispěj na prevenci rakoviny prsu. 

Zúčastni se 5 km dlouhého běhu Race for the Cure, který se uskuteční 9. října 2022 od 15:00 v pražské oboře Hvězda. Výtěžek ze startovného bude věnován na aktivity Aliance žen s rakovinou prsu a projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu.

Registruj se ještě dnes a rozběhni se pro dobrou věc!

Registruj se!

 

Do podpory se zapojili i zaměstnanci CrossCafe

K podpoře prevence rakoviny prsu jsme vyzvali i své kolegy z CrossCafe. Za každého aktivně zapojeného účastníka uhradíme startovné ve výši 250 Kč. Celou částku věnujeme Alianci žen s rakovinou prsu, o. p. s.