Novinky E-shop doprava zdarma po Plzni a okolí

E-shop doprava zdarma po Plzni a okolí

20. 4. 2020

Vážení zákazníci,

víme, že se vám stýská po našich dobrotách, proto pro vás máme
slevový kód W-PLZ300471 na nákup v našem e-shopu 
v hodnotě 70,- Kč, který lze využít na nápoje a občerstvení při nákupu nad 300,- Kč. Platnost kuponu je do 30.4.2020 a platí pouze na rozvoz po Plzni a okolí. 

Už jste ochutnali naše vydatné polévky v rodinném balení? Využijte výhodnou cenu 109,- Kč, místo původních 156,- Kč a dopravu až domů.

Tomatová polévka - Tomatová polévka je dlouhodobě bestsellerem kaváren CrossCafe. Za lahodnou a plnou chutí stojí vysoký obsah zralých italských rajčat.Tak jako všechny polévky z kuchyně CrossCafe je bezlepková, vegetariánská a neobsahuje přidaný glutamát. Tip na servírování - při servírování přidejte trochu bazalkového pesta a strouhaný parmazán.

Bramborová polévka - Opekli jsme zeleninu na másle a provařili s brambory a směsí hříbků. Rozmixováním na krém jsme se vyhnuli zahuštění moukou. Nakonec jsme přidali plátky žampionů na másle. Poctivá klasika, pro Vás bez práce. Tedy pokud nepočítáme krájení čerstvé petrželové nati na ozdobu.

Čočková s kokosovým mlékem - Polévka inspirovaná nejpopulárnějším indickým pokrmem. Krásně voní po římském kmínu a dalším tradičním koření. Vyvážená chuť mezi hřejivostí a lahodností vynikne, když přidáte lžíci jogurtu či zakysané smetany. A co teprve s čerstvou natí koriandru...

Hřejivá cizrnová - Inspiraci pro naši cizrnovou polévku jsme našli v Thajsku. Ale žádné obavy. S pálivostí se držíme při zemi. Vychutnají si jí i děti. V chuti najdete i limetku či rybí omáčku - nepostradatelnou přísadu thajské či vietnamské kuchyně. Polévka je skvělá se lžící jogurtu a natí koriandru. Pokud koriandr zrovna nemusíte, zkuste nať petržele.

Kukuřičná s jalapeňos - Vydatná krémová polévka ze sladké kukuřice. Má svěží, mírně nakyslou chuť a díky papričkám jalapeňos rozehraje Vaše chuťové pohárky. Je přirozeně bezlepková. Nejlépe si ji vychutnáte s kousky čerstvých rajčat a petrželovou nebo koriandrovou natí. 

Slevový kód vyplňte do příslušného pole v košíku objednávky. Potěšte své kamarády a podělte se s nimi o kód. 

Těšíme se na váš nákup.

Váš tým CrossCafe

www.eshop.crosscafe.cz