CrossCard Návod na používání CrossCard

Návod na aktivaci CrossCard

Aktivace CrossCard

Na webu www.crosscafe.cz klikněte na banner CrossCard a vstupte do sekce AKTIVACE CROSSCARD.

V sekci CrossKonto si založte nový účet dle instrukcí a návodu, který jste dostali společně s kartou. Uživatelské jméno bude už vždy váš e-mail. Na tento e-mail vám dorazí potvrzení o založení konta.

Při aktivaci CrossCard zadáváte identifikační číslo, které je vytištěné na zadní straně karty.

Při zapomenutí hesla se nechte vést instrukcemi pro přihlášení v CrossKontu a nechte si poslat heslo nové. Registrace nové CrossCard je možná přibližně 30 min po jejím nabití.

Nijak aktivovat se nemusí dárková karta, která je praktickým dárkem pro vaše blízké.

CrossKonto

CrossKonto

Prostor CrossKonta slouží pro přehled o stavu načtených bodů na kartě, o aktuálním použitelném hotovostním zůstatku na CrossCard, ke změně údajů o držiteli karty a je také bránou ke komunikaci s informačním servisem.

Dobití CrossCard – využívání funkce elektronické peněženky

Nabitá CrossCard je jako elektronická peněženka, kterou můžete dle libosti dobíjet. Za každé dobití získáte finanční bonus! Pokud nechcete užívat funkci elektronické peněženky, jednoduše vyčerpáte počáteční kredit a pak již jen sbíráte body, které se promění ve slevu při dalším nákupu.

Nákup a sbírání bodů

S aktivovanou CrossCard vyražte do kavárny CrossCafe, sledujte u ceny výrobků také bodové hodnocení.

Za každý nákup vám na CrossCard přibývají body dle hodnoty přiřazené k zakoupenému zboží. 10 bodů je 1 Kč slevy, kterou uplatníte s dalším nákupem.

Rozhodně si nenechte ujít i mimořádné nabídky za extra bodové ohodnocení!

Načítání bodů

Buďte v obraze! Načítání bodů trvá někdy i 24 hod. Změny uvidíte ve svém CrossKontu.

Uplatnění bodů

Za každý nákup se přičítají body na CrossCard, které se vzápětí promění ve slevu, kterou hned při dalším nákupu můžete uplatnit. Anebo si bonusy střádejte a získejte až 50 % z ceny nákupu dolů. Baristé vám vždy napoví, jaký bonus můžete právě čerpat.

Ztráta karty

Ztráta karty

Nejprve ji zablokujte, abyste nepřišli o svůj finanční zůstatek v elektronické peněžence a nastřádaný bonus. Přihlašte se do svého CrossKonta a v hlavním menu zvolte položku "Moje CrossCard". V levé části obrazovky klikněte na "Zablokování karty". Poté si můžete na kterékoliv kavárně CrossCafe zakoupit náhradní kartu za 20 Kč s nulovým kreditem, nebo si můžete novou CrossCard rovnou nabít minimálně na 100 Kč, které vám připíšeme na konto elektronické peněženky, a poplatek 20 Kč ušetřit. Číslo nové karty zadáte ve svém CrossKontu v sekci "Moje CrossCard – aktivace náhradní karty". Celý bonus za nasbírané body a finanční zůstatek vám převedeme na novou CrossCard.

Aktivace náhradní karty

Pro aktivaci náhradní karty je nejprve nutné, abyste se přihlásili do svého CrossKonta. K tomu je zapotřebí váš přihlašovací e-mail a heslo. Poté v sekci Nastavení vyberte záložku Změna karty a zadejte číslo své nové CrossCard. Veškeré peníze i bonusy budou převedeny na vaši novou kartu a starou kartu zablokujeme.