CrossCard Návod na používání CrossCard

Návod na aktivaci CrossCard

Registrace CrossCard

1.    Na webu www.crosscafe.cz v hlavním menu klikni na ikonu ,,CrossKonto". Poté vyber tlačítko ,,Registrovat". Vyplň údaje v registračním formuláři. Vyplněná e-mailová adresa bude sloužit od teď jako uživatelské jméno pro přihlásení do CrossKonta. Číslo karty, které zadáváš do registračního formuláře, najdeš na zadní straně CrossCard. 

2.    Po vyplnění formuláře a odsouhlasení Podmínek členství klikni na tlačítko ,,Registrovat", tím je Tvá žádost odeslána. Během krátké chvíle ti přijde z adresy crosscard@crosscafe.cz e-mail s žádostí o potvrzení registrace.

Pro potvrzení registrace klikni na odkaz uvedený v tomto e-mailu. Pokud se ti nedaří proklik přímo z e-mailu, zkopíruj odkaz nejdříve do webového prohlížeče.

Pokud e-mail s žádostí o potvrzení nevidíš ve své schránce, zkontroluj, jestli jej nemáš ve schránce s nevyžádanou poštou (SPAM).

3.    Potvrzení úspěšné registrace CrossCard ti dorazí v dalším e-mailu. Od této chvíle můžeš využívat vložený kredit a uplatňovat finanční slevy při nákupech v kterékoli kavárně CrossCafe.

CrossKonto

CrossKonto

V CrossKontu můžeš po přihlášení zjistit počet získaných bodů, jejich hodnotu převedenou na finanční bonus v Kč (,,Bonus") a aktuální stav vkladů v elektronické peněžence, pokud si CrossCard nabíjíš (,,Stav konta"). Můžeš zde upravit svůj profil s kontaktními údaji a projít si časté dotazy a odpovědi týkající se CrossKonta a CrossCard.

Nabíjení CrossCard a využívání elektronické peněženky

Nabitá CrossCard slouží jako elektronická peněženka, kterou jednoduše předkládáš při placení. Svou CrossCard můžeš dobíjet u obsluhy v každé kavárně CrossCafe, a to v hodnotě 100 Kč, 300 Kč a 500 Kč. Za každé dobití získáš finanční bonus! Při dobití 100 Kč od nás navíc získáš 4 Kč, za 300 Kč dostaneš 15 Kč navíc, a když si dobiješ za 500 Kč, přičteme ti 30 Kč. Pokud funkci elektronické peněženky již využívat nechceš, jednoduše kartu předkládáš při nákupu a pouze sbíráš body. 

Nákup a sbírání bodů

Každých 10 bodů = 1 Kč slevy, kterou můžeš uplatnit s dalším nákupem. Bodové ohodnocení produktu najdeš na cenovkách, menuboardech a v aktuálních nabídkách v kavárně. Obsluha ti vždy napoví, jakou výši slevy můžeš aktuálně uplatnit. Buď v obraze! Načítání bodů trvá někdy i 24 hod. Změny uvidíte ve svém CrossKontu.

Uplatnění bodů

Přičtené body na CrossCard se vzápětí promění ve slevu, kterou můžeš uplatit hned při dalším nákupu. Anebo si bonusy střádej a získej až 50 % z ceny nákupu dolů. 

Ztráta či odcizení karty

Ztráta karty

Nejprve svou CrossCard zablokuj, abys nepřišel/a o svůj finanční zůstatek v elektronické peněžence a nastřádaný bonus. Po přihlášení do CrossKonta klikni na záložku „Moje CrossCard“, poté v levé části obrazovky klikni na „Zablokovat kartu“. Po rozkliknutí okna potvrď zájem o blokaci tlačítkem „Zablokovat kartu a peníze“. Na Tvůj e-mail přijde z adresy crosscard@crosscafe.cz zpráva s žádostí o kliknutí na odkaz v mailu. Následuj instrukce, a blokaci původní karty tak dokonči.

Aktivace náhradní karty

Své finance a bonusy můžeš i nadále využívat, když si po zablokování ztracené CrossCard pořídíš CrossCard náhradní, kterou si pak přiřadíš ke svému stávajícímu CrossKontu. Náhradní kartu můžeš zakoupit buď za 20 Kč s nulovým kreditem, nebo si můžeš novou náhradní CrossCard rovnou nabít alespoň na 100 Kč, které ti připíšeme jako vklad na konto, a poplatek 20 Kč tak ušetříš. Novou náhradní kartu přiřadíš ke stávajícímu CrossKontu tak, že po přihlášení do CrossKonta v hlavním menu zvolíš záložku „Moje CrossCard“, poté v levé části obrazovky klikneš na „Zablokovat kartu (aktivace náhradní karty)“. Nyní zadáš číslo své nové CrossCard. Tímto se finanční bonus za nasbírané body a finanční zůstatek v elektronické peněžence převedou na novou CrossCard.

Zapomenuté heslo

Pokud zapomeneš heslo zadané při registraci, klikni na ,,Zapomenuté heslo" v sekci pro přihlášení do CrossKonta (https://crosskonto.crosscafe.cz/prihlaseni.html). Během chvíle ti dorazí e-mail z adresy crosscard@crosscafe.cz s odkazem pro vytvoření nového hesla a postupem, jak na to.

Pokud se ti něco nedaří nebo máš další dotazy ke své CrossCard či CrossKontu, ozvi se nám na crosscard@crosscafe.cz.