CrossCard Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Stáhni si jednoduše aplikaci do mobilu nebo si CrossCard pořiď v kterékoli kavárně CrossCafe v nominální hodnotě 100, 300 nebo 500 Kč.

Svou zákaznickou kartu si aktivuješ v aplikaci při registraci nebo na www.crosscafe.cz v sekci CrossCard. Tady najdeš odkaz na vstup do CrossKonta. Odtud už jednoduše následuj kroky k aktivaci. Aktivace nové CrossCard je možná přibližně 30 minut po jejím prvním nabití.

Každých 10 bodů = 1 Kč slevy, kterou můžeš uplatnit s dalším nákupem. Bodové ohodnocení najdeš u jednotlivých produktů. Obsluha ti vždy napoví, jakou výši slevy můžeš aktuálně uplatnit.

Stav bodů najdeš ve své aplikaci nebo v pravém horním rohu CrossKonta.

Přičtené body na CrossCard se vzápětí promění ve slevu, kterou můžeš uplatit hned při dalším nákupu. Anebo si bonusy střádej a získej až 50 % z ceny nákupu dolů. 

Sbírání bod je neomezené. Počet bodů tedy nemá limit.

Je to možné na kterékoliv kavárně CrossCafe u pokladny.

Kartu můžeš klidně kamarádce zapůjčit. CrossCard je přenosná.

Nejprve svou CrossCard zablokuj, abys nepřišel/a o svůj finanční zůstatek v elektronické peněžence a nastřádaný bonus. Po přihlášení do CrossKonta klikni na záložku „Moje CrossCard“, poté v levé části obrazovky klikni na „Zablokovat kartu“. Po rozkliknutí okna potvrď zájem o blokaci tlačítkem „Zablokovat kartu a peníze“. Na Tvůj e-mail přijde z adresy crosscard@crosscafe.cz zpráva s žádostí o kliknutí na odkaz v mailu. Následuj instrukce, a blokaci původní karty tak dokonči. 

Své finance a bonusy můžeš i nadále využívat, když si po zablokování ztracené CrossCard pořídíš CrossCard náhradní, kterou si pak přiřadíš ke svému stávajícímu CrossKontu. Náhradní kartu můžeš zakoupit buď za 20 Kč s nulovým kreditem, nebo si můžeš novou náhradní CrossCard rovnou nabít alespoň na 100 Kč, které Ti připíšeme jako vklad na konto, a poplatek 20 Kč tak ušetříš. Novou náhradní kartu přiřadíš ke stávajícímu CrossKontu tak, že po přihlášení do CrossKonta v hlavním menu zvolíš záložku „Moje CrossCard“, poté v levé části obrazovky klikneš na „Zablokovat kartu (aktivace náhradní karty)“. Nyní zadáš číslo své nové CrossCard. Tímto se finanční bonus za nasbírané body a finanční zůstatek v elektronické peněžence převedou na novou CrossCard.