CrossCard Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

CrossCard je možné pořídit v kterékoliv kavárně CrossCafe v nominální hodnotě 100, 300 a 500 Kč.

Svou zákaznickou kartu si aktivujte na www.crosscafe.cz v sekci CrossCard. Tady najdete odkaz na vstup do CrossKonta. Odtud už jednoduše následujte kroky k aktivaci. Aktivace nové CrossCard je možná přibližně 30 minut po jejím prvním nabití.

Každých 10b = 1 Kč slevy na další nákup.

Stav bodů najdete v pravém horním rohu CrossKonta. Body se objeví vždy jen v den nákupu, poté se přemění na bonusové Kč zobrazené na stejném místě.

Po každém nákupu se přičítají body na vaši CrossCard, které se vzápětí promění ve slevu, kterou můžete uplatnit hned při dalším nákupu.

Maximální nasbíraný počet bodů nemá limity.

Je to možné na kterékoliv kavárně CrossCafe u pokladny.

Kartu klidně kamarádce zapůjčte. CrossCard je přenosná.

Postup je stejný, jako při ztrátě karty. Nejprve ji zablokujte, abyste nepřišli o váš finanční zůstatek v elektronické peněžence a nastřádaný bonus. Poté si můžete na kterékoliv kavárně CrossCafe zakoupit náhradní kartu za 20 Kč s nulovým kreditem, nebo si můžete novou CrossCard rovnou nabít minimálně na 100 Kč, které vám připíšeme na konto elektronické peněženky, a poplatek 20 Kč ušetřit. Číslo nové karty zadáte ve svém CrossKontu v sekci Moje CrossCard – aktivace náhradní karty. Celý bonus za nasbírané body a finanční zůstatek vám převedeme na novou CrossCard.