Novinky

20% sleva do Lostrooms!

Máte rádi legraci a luštění záhad? Pokud ano, máme pro vás zajímavý tip.

Přečíst celý článek

Pošli to dál - do Liberce

Jste z Liberce? Radujte se! Liberec je další město, ve kterém si již brzy budete užívat své oblíbené rituály s kávičkou z CrossCafe!

Přečíst celý článek

Pohled do zákulisí CrossCafe

Původní myšlenku, krušný start i úspěchy na kavárenském trhu odtajnili Hospodářské noviny.

Přečíst celý článek

Ze srdce zvon

S radostí oznamujeme, že sbírka vyhlášená společností CrossCafe Ze srdce zvon, do níž jste přispěli i vy, a díky které mohly být odlity zvony do plzeňské katedrály sv. Bartoloměje, získala ocenění v soutěži veřejných sbírek na památky MÁME VYBRÁNO. Stala se tak finančně nejúspěšnější sbírkou...

Přečíst celý článek

CrossCafe je franchisou roku!

V historicky prvním ročníku soutěže franchisa roku zvítězilo CrossCafe! 26. května jsme se tak stali držitelem titulu Franchisor roku.

Přečíst celý článek

CrossCafe na filmovém plátně

CrossCafe se dostalo do téměř 100 kin v celé České republice! CrossCafe se jako hrdý sponzor výpravy Dana Přibáně a jeho bláznivých společníků z Polska, Slovenska a ČR svezlo na žlutých Trabantech a Maluchovi po Austrálii a Tichomoří.

Přečíst celý článek

Máme na to páky

V kavárnách CrossCafe můžete postupně od 16. 3. narazit na nápis Máme na to páky. Touhle hravou větou vám s radostí oznamujeme, že vaší oblíbenou kávu vám připravíme na zbrusu novém pákovém kávovaru od italského výrobce světového formátu FAEMA.

Přečíst celý článek

Vytáhni se lahodným dortem!

Vytáhni se lahodným dortem ve fešácké krabici! Všechny dorty našich skvělých cukrářů si můžeš objednat pro potěšení každého oslavence na adrese: dort@crosscafe.cz. Stačí napsat 2 dny předem a dort bude připraven k vyzvednutí v tebou zvolené kavárně. Na celý dort platí sleva 10 %.

Přečíst celý článek

Nej start dne

Zvolte si svůj start dne podle chuti! Fitness den můžete zahájit Fitness snídaní, stejně jako blogerka Dominika Lukášová. Čerstvý jogurt s ovocem a müsli vám dodá energii i bílkoviny na dopoledne, pomerančový fresh vitamíny a káva dobrou náladu.

Přečíst celý článek

Doporučujeme