Novinky

Plzeň pro Nelinku!

Pomozme společně malé Nelince! Zveme vás na benefiční akci na podporu léčby Nelinky Havlové, která od svého narození bojuje se zákeřnou nemocí (DMO) a dalšími přidruženými diagnózami. Nelinka potřebuje nejen velmi nákladné rehabilitace, ale i různé kompenzační...

Přečíst celý článek

Utajený šéf

  Nová řada úspěšné reality show Utajený šéf je zpátky! Jaké to je, pracovat ve firmě, kterou řídíte, na pozici řadového zaměstnance si tentokrát na vlastní kůži vyzkoušel i náš ředitel Petr Tichavský.   Podívej se na celý díl online:...

Přečíst celý článek

Novinky, které si zamiluješ!

Jarní a letní novinky jsou tady!  Některé z našich dobrot se vrací ve vylepšené verzi, jiné jsou u nás naprosto poprvé. Tak přijď najít svou novou lásku!

Přečíst celý článek

Novinka! Na scénu přichází nový a vylepšený CrossCafe Blend.

Ve spolupráci s italskou pražírnou jsme si nechali připravit speciálně na míru našim požadavkům kávovou směs CrossCafe Blend. Proč si naši novou kávu zamiluješ?

Přečíst celý článek

Zpestři si den příchutí do kávy zdarma!

Také miluješ kávu s originální příchutí? Nebo chceš vyzkoušet něco nového? S naší aplikací CrossCard si můžeš přidat do kávy jakoukoliv příchuť zdarma! 

Přečíst celý článek

Udělej radost k MDŽ!

Blíží se mezinárodní den žen. Potěš svou něžnou polovičku dárkovou kartou CrossCafe. 

Přečíst celý článek

Naše dorty na rohlíku!

Chutnají ti naše dorty a koláče, ale nemáš kavárnu CrossCafe ve svém okolí? Máme pro tebe dobrou zprávu! Nově jsou naše dorty dostupné na  rohlik.cz !

Přečíst celý článek

Přijď na snídani a zlepši si ráno!

Přemýšlíš, kam zajít na výbornou a vydatnou snídani? No přeci do CrossCafe! 

Přečíst celý článek

Sladký hřích s kokosem

Věděl jsi, že v názvu italského dezertu tiramisu je původně schovaný význam "rozvesel mě"? To ten náš rozhodně zvládne na jedničku!

Přečíst celý článek

Doporučujeme