Novinky

Kavárna CrossCafe Strossmayerák znovu otevřena!

Se začátkem nového školeního roku, tj. v pondělí 2. 9. 2019 jsme pro vás otevřeli nově zrekonstruovanou kavárnu CrossCafe Strossmayerák v Praze. Rekonstrukce trvala necelé dva měsíce. Mákli jsme si, ale stálo to za to! Dělali jsme všechno proto, abyste si mohli co nejdříve vychutnat svoji...

Přečíst celý článek

Uzavření kavárny CrossCafe PIKOLO v Plzni

Moc nás to mrzí, ale od pondělí 26.8.2019 uzavíráme kavárnu CrossCafe PIKOLO u Borského parku.  Věříme, že nám zachováte vaši přízeň a t ěšíme se na vás v našich dalších kavárnách CrossCafe v Plzni!

Přečíst celý článek

Soutěž s vínem Fangalo - předání výhry

Výherkyní soutěže s vínem FANGALO o podzimní víkend do Říma se stala Hanka Štefanská.  Výhru předala marketingová manažerka společnosti House of Wine paní Eva Benovičová a majitel franchisových kaváren CrossCafe v Havířově a v Ostravě pan Daniel Seman.  GRATULUJEME! 

Přečíst celý článek

YUZUMÁNIE bude pokračovat i v budoucnosti!

Stejně tak, jako slaví úspěchy YUZU, tak i my! Včera jsme jednali o budoucí spolupráci s naším dodavatelem YUZU. Tohoto slavnostního aktu se účastnili samozřejmě zástupci naší firmy CrossCafe. A na druhé straně zástupci firmy z Jižní Koreji, kteří zajišťují distribuci YUZU, spolu se...

Přečíst celý článek

Testování podzimních novinek

Skočilo testování našich podzimních novinek, které probíhalo v kavárně CrossCafe Jungmannova v Plzni a my se s vámi chceme podělit o to, jak jsme ochutnávali. Zúčastnili se nejen naši nejvěrnější zákazníci, ale také ti, kteří měli mlsné jazýčky po našich novinkách! Vylosovali jsme 3...

Přečíst celý článek

YUZU COFFEE

Zamilovali jsme si YUZU natolik, že nyní přicházíme s letní novinkou YUZU COFFEE! Skvělé spojení YUZU a kávy vás pohltí natolik, že se jej hned tak nezbavíte. Tak neváhejte, pospíchejte do nejbližší kavárny a ochutnejte! Nezapomeňte nám poté napsat, jak vám chutná :)

Přečíst celý článek

Rekonstrukce Strossmayerák 2019

Děláme všechno proto, abyste si co nejdříve mohli vychutnat kávu ve své oblíbené kavárně Strossmayerák. Podívejte se na fotky z rekonstrukce a držte nám palce, ať nám vše jde od ruky! Co byste uvítali v nově otevřené kavárně a na jaký dortík se těšíte nejvíce?

Přečíst celý článek

Kavárna CrossCafe Galerie Slovany opět otevřena!

Po více než čtrnáctidenní rekonstrukci máme znovu otevřeno. Navštivte zbrusu nové CrossCafe Galerie Slovany v Plzni již dnes 23. července 2019! 

Přečíst celý článek

Albatros Media - nový partner věrnostního programu CrossCard!

Kromě mnoha skvělých výhod CrossCard nyní můžete využít 25 % SLEVU A POŠTOVNÉ ZDARMA na internetovém obchodu našeho nového partnera Albatros Media!  

Přečíst celý článek

Doporučujeme