Novinky Čas na pořádný oběd!

Čas na pořádný oběd!

Kam na pořádný oběd? Přece do Crossu! Náš šéfkuchař Luboš Martínek připravil pestrou nabídku výborných obědů. Perfektní volba, jak se najíst chutně, výhodně a a za pár minut! 

1. 3. 2024

Náš šéfkuchař Luboš Martínek

Skvělá chuť, poctivé suroviny a tradiční výrobní postupy, za tím si náš šéfkuchař stojí! 

 

Originální receptury od roku 2007

"V roce 2006 mne jako hlavního šéfkuchaře společnosti, která v tu dobu provozovala 7 restaurací, oslovili moji šéfové - majitelé budoucího CrossCafe - s žádostí o spolupráci na tvorbě zcela nového konceptu franchisingové kavárenské sítě. Mým úkolem bylo sestavit kompletní produktovou nabídku. Po půl roce od oznámení záměru jsme přivítali první zákazníky plzeňské Jungmannově ulici. Dnes už provozujeme 25 kaváren a nabízíme nejen dorty a koláče, ale také slané sendviče, polévky a hlavní jídla."

 

Obědvej ještě výhodněji!  

Sestav si obědové menu a ušetři až 20 %! Třísložkové menu si můžeš složit z jakéhokoliv nápoje, hlavního chodu nebo sendviče a polévky, salátku nebo svačinky.

 

 

Každý den máme v nabídce jednu vydatnou zeleninovou polévku, kterou si můžeš dát samostatně nebo s hlavním jídlem za pouhých 29 Kč!  Mrkni na týdenní nabídku polévek.

 

 

  

Lahodná jídla z celého světa

Marocký zeleninový kuskus se sýrem

Výživově vyvážený lehký oběd v podobě kuskusu se směsí kořeněné zeleniny, která obsahuje rajčata cukety a mrkev. Pro ještě lepší chuť je pokrm doplněný pečenými cherry rajčátky a kostičkami sýra. Je výborný studený i ohřátý.

 

Zapečené noky s kuřecím masem a tomatovou omáčkou

Pro jedlíky i labužníky jsme připravili poctivou porci bramborových noků s kuřecím masem, lahodnou tomatovou omáčkou a kapkou smetany. Aby byla výsledná chuť dokonalá, je potřeba vše pořádně zapéct s mozzarellou.

 

Butter chicken s rýží

Kousky kuřecího masa v jemné indické omáčce s trochou smetany a s výraznou chutí po použitém koření. Pokrm se podává s rýží a zdobí se lístky čerstvého koriandru.

 

Caesar salát premium

Oblíbený Caesar salát tvoří římský salát a kousky marinovaného pečeného kuřecího masa. Chybět samozřejmě nesmí ani hoblinky parmazánu, křupavé krutonky a především majonézový dressing, jemuž dodávají typickou chuť ančovičky, dijonská hořčice, kapary a směs koření.