Novinky Rozšiřujeme nabídku výběrových káv na našem e-shopu

Rozšiřujeme nabídku výběrových káv na našem e-shopu

29. 1. 2021

Nově si na našem e-shopu můžeš objednat různé druhy výběrové kávy. Nabídka je opravdu široká, proto si na své přijde určitě každý. 

DAMBI UDDO je 100% arabika z Etiopie, která je charakteristická přirozeně sladkou chutí. Překvapí tě tóny lesního ovoce, ze kterých vyniká především jahodové aroma. Chutná po červeném jablku a malinách.

Brazilská výběrová káva 100% arabika CACHOEIRA DA GRAMA pochází z plantáží Jižní Ameriky. Právě tato oblast dala vyniknout tónům čokolády s tóny kandovaných mandarinek. Má intenzivní sladkost zakončenou cukrovou chutí. 

SAN LUIS RAIGODE je směsí dvou zcela rozlišných káv, 75% arabiky z El Salvadoru a 25% robusty z Indie. Naprosto dokonale doplňují a v celku vytvářejí originální spojení, které dává této kávě naprostou jedinečnost a harmonii. Uchvátí tě kořeněné aroma, chuť kakaa a santalového dřeva. Má nízkou kyselost a dlouhotrvající chuť. 

Výběrová káva YRGALEM, 100% arabika z Etiopie, je charakteristická květinovou chutí s tóny citrónové trávy, bergamotu a medu, příjemnou kyselinkou a výrazným sladkým koncem. V nabídce ji nalezneš praženou jak pro espresso, tak pro filtr. 

Káva ALTO PALOMAR má zajímavou chuť. Jedná se o 100% arabiku z Peru. Lze cítit tóny medu, pražených mandlí a sladkého tabáku, který je zakončen velice jemným dozvukem kakaa. Tuto výběrovou kávu si můžeš vychutnat i v některých našich kavárnách.

Najdi si svoji neoblíbenější i ty! Těšíme se na tvoji objednávku.

Tým CrossCafe