Novinky Utajený šéf

Utajený šéf

3. 5. 2022

 

Nová řada úspěšné reality show Utajený šéf je zpátky!

Jaké to je, pracovat ve firmě, kterou řídíte, na pozici řadového zaměstnance si tentokrát na vlastní kůži vyzkoušel i náš ředitel Petr Tichavský.

 

Podívej se na celý díl online:

 

PETR TICHAVSKÝ

Petr Tichavský, ředitel kaváren CrossCafe, se rozhodl tuto zajímavou příležitost využít a stabilitu své firmy otestovat. Ačkoliv má pro strach uděláno, ze svého odhalení na provozech měl přeci jen obavy. Stejně jako z toho, co se o sobě a CrossCafe jako firmě od zaměstnanců dozví.

"Bál jsem se, ale zbytečně. Jsem velice rád, že jsme se do projektu zapojili. Během natáčení jsem narazil na samé srdcaře a profíky. Byl jsem na CrossCafe pyšný a přesvědčení, že pracuji ve správně firmě, kde můžu přispět a ovlivňovat běh událostí, ve mně ještě zesílilo. Jsem hrdý na všechny naše zaměstnance I na to, co jsme společně vybudovali,"

  

Zajímají tě bonusové materiály?

 

David Mrázek

David je zaměstnanec kavárny v Hradci Králové. Už v mladém věku si přiznal, že je gay a pomohlo mu to profilovat se v životě tak, jak si přál. Poměrně brzy se osamostatnil a pořídil si vlastní byt. V CrossCafe pracuje téměř pět let, patří mezi kvalitní zaměstnance a je známý svým prozákaznickým přístupem.

“Natáčení pro mě znamenalo obrovskou zkušenost. Přineslo mi zábavu a poučení, ale zažil jsem i perné okamžiky. Měl jsem možnost Petra víc poznat a troufám si říct, že se mi povedlo mu ukázat, že mám svoji práci rád a dělám ji s nadšením,”

 

 

 

Gabriela Eichler

Gabriela dříve pracovala v realitách, ale chtěla změnu a čistou hlavu. Miluje práci mezi lidmi a je velmi přátelská. Patří mezi skutečné srdcaře, což dokazuje svým více než šestiletým působením ve firmě, aktuálně na pozici vedoucí směny baristů. Její příběh souvisí s vážnou nemocí, se kterou se díky svojí vrozené bojovnosti dokázala úspěšně poprat.

“Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek, na který budu vzpomínat celý život,” popisuje svoje dojmy z natáčení Gabriela. “Třešničkou na dortu pro mě bylo, když jsem nedávno potkala Tomášovi podobného pána,” dodává s úsměvem.

 

 

Jan Kabourek

Honza je dnes skladníkem a řidičem a pracuje pro centrálu a výrobnu CrossCafe v Plzni. Rozhodl se opustit pozici manažera logistické společnosti a přešel do nižší pozice, aby – jak sám říká - chodil domů s čistou hlavou. Velkým překvapením byla jeho orientace na různé charitativní projekty. Věnuje se DJingu a je skalním fanouškem Viktorky Plzeň.

 

 

Iveta Nemešová

Iveta pracuje jako kuchařka v kavárně CrossCafé v Liberci. Od narození nedoslýchá a její rodiče neumí znakovat, a proto se naučila odezírat ze rtů. U firmy pracuje už od její expanze do Liberce v roce 2016. Patří k nepostradatelným zaměstnancům, pro něž práce znamená víc než jen zaměstnání. Má dvě skoro dospělé dcery.