Novinky Vyhraj s CrossCafe víkendový pobyt v Salzburgu!

Vyhraj s CrossCafe víkendový pobyt v Salzburgu!

Láká tě cestování, rád navštěvuješ památky a obdivuješ architekturu starých měst? Zapoj se do naší soutěže o pobyt v rakouském Salzburgu.

1. 4. 2024

A jak se můžeš do soutěže zapojit? 

Stačí nakoupit v kterékoliv kavárně CrossCafe minimálně za 100 Kč a zaregistrovat se na www.crosscafe-salzburg.com, a je to! Čím více dokladů zaregistruješ, tím větší máš šanci na výhru. Soutěžit budeme celkem o 3 pobyty! Soutěž probíhá od 1. 4. do 30. 4. 2024

 

Výhry v soutěži: 3x pobyt v rakouském Salzburgu pro 2 osoby na 3 dny.

Každý z pobytů zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve 4* hotelu se snídaní včetně třídenní slevové městské karty SalzburgCard. Doprava není součástí výhry.

Pobytový voucher bude vystaven a zaslán elektronickou poštou do 10 dnů po ukončení a vyhodnocení soutěže.

Pobytový poukaz je platný 1 rok, tj. čerpání pobytu je možné nejpozději do 30. 4. 2025. Termín pobytu bude upřesněn mezi výhercem a poskytovatelem pobytu v závislosti na dostupnosti volných kapacit partnerských hotelů. 

 

 


Jako rodiště a působiště Wolfganga Amadea Mozarta a jako dějiště salzburského festivalu je Salzburg světově proslulý. Podíváte-li se blíže, objevíte dokonalou harmonii přírody a architektury zasazené v nádherném panoramatu okolních hor a jezer.

Procházka barokním městem na břehu řeky Salzach, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, na návštěvníka dýchne historií a zároveň připraví překvapivě moderní pohledy.
Zámek Mirabell a okolní zahrada nabízejí ohromující pohlednicový výhled na symbol Salzburgu, mohutnou pevnost Hohensalzburg z 11. století, trůnící majestátně na Mönchsbergu. Srdcem starého města je středověká Getreidegasse, kde se narodil nejslavnější syn Salzburgu, W. A. Mozart, dnes patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším nákupním ulicím světa.
                

 

Přejeme hodně štěstí v soutěži! Tým CrossCafe.

Najdeš nás na:

       

Soutěž probíhá od 1. 4. do 30. 4.2024 ve všech kavárnách CrossCafe.