Novinky

CrossCafe na filmovém plátně

CrossCafe se dostalo do téměř 100 kin v celé České republice! CrossCafe se jako hrdý sponzor výpravy Dana Přibáně a jeho bláznivých společníků z Polska, Slovenska a ČR svezlo na žlutých Trabantech a Maluchovi po Austrálii a Tichomoří.

Přečíst celý článek

Máme na to páky

V kavárnách CrossCafe můžete postupně od 16. 3. narazit na nápis Máme na to páky. Touhle hravou větou vám s radostí oznamujeme, že vaší oblíbenou kávu vám připravíme na zbrusu novém pákovém kávovaru od italského výrobce světového formátu FAEMA.

Přečíst celý článek

Vytáhni se lahodným dortem!

Vytáhni se lahodným dortem ve fešácké krabici! Všechny dorty našich skvělých cukrářů si můžeš objednat pro potěšení každého oslavence na adrese: dort@crosscafe.cz. Stačí napsat 2 dny předem a dort bude připraven k vyzvednutí v tebou zvolené kavárně. Na celý dort platí sleva 10 %.

Přečíst celý článek

Nej start dne

Zvolte si svůj start dne podle chuti! Fitness den můžete zahájit Fitness snídaní, stejně jako blogerka Dominika Lukášová. Čerstvý jogurt s ovocem a müsli vám dodá energii i bílkoviny na dopoledne, pomerančový fresh vitamíny a káva dobrou náladu.

Přečíst celý článek

Placky jsou již v prodeji!

Obě placky jsou již v prodeji! Obdarujte sebe i každého, kdo chce vyjádřit svůj styl plackou.:-)

Přečíst celý článek

Měj svou placku

Chceš svou placku za dvacku? Nápis "Já si melu svou" se mezi vámi těší velké oblibě, a proto vám již brzy nabídneme také placky. Nejpozději v polovině února budou společně s motivem "Já <3 pikolo" k zakoupení v kavárnách CrossCafe za pár kaček.

Přečíst celý článek

Kde se vzalo PIKOLO:-) v CrossCafe

Milujeme češtinu, a tak máme pikolo! Čti dál a dozvíš se příběh pikola!

Přečíst celý článek

Slavné maminky v CrossCafe!

V době předadventní se v kavárně CrossCafe Anděl na Štefánkově sešly novinářky i celebrity, které dlouhodobě podporují anketu Česká máma.

Přečíst celý článek

Bezlepkový dort je tu!

Bezlepkový dort rozšiřuje nabídku CrossCafe! Nyní můžete v pražských kavárnách CrossCafe Anděl, Atrium, Florenc, Kateřinská a Lužiny ochutnat první bezlepkový dort! Těšíme se na vaše reakce!

Přečíst celý článek

Doporučujeme