Novinky

Vytáhni se lahodným dortem!

Vytáhni se lahodným dortem ve fešácké krabici! Všechny dorty našich skvělých cukrářů si můžeš objednat pro potěšení každého oslavence na adrese: dort@crosscafe.cz. Stačí napsat 2 dny předem a dort bude připraven k vyzvednutí v tebou zvolené kavárně. Na celý dort platí sleva 10 %.

Přečíst celý článek

Nej start dne

Zvolte si svůj start dne podle chuti! Fitness den můžete zahájit Fitness snídaní, stejně jako blogerka Dominika Lukášová. Čerstvý jogurt s ovocem a müsli vám dodá energii i bílkoviny na dopoledne, pomerančový fresh vitamíny a káva dobrou náladu.

Přečíst celý článek

Placky jsou již v prodeji!

Obě placky jsou již v prodeji! Obdarujte sebe i každého, kdo chce vyjádřit svůj styl plackou.:-)

Přečíst celý článek

Měj svou placku

Chceš svou placku za dvacku? Nápis "Já si melu svou" se mezi vámi těší velké oblibě, a proto vám již brzy nabídneme také placky. Nejpozději v polovině února budou společně s motivem "Já <3 pikolo" k zakoupení v kavárnách CrossCafe za pár kaček.

Přečíst celý článek

Kde se vzalo PIKOLO:-) v CrossCafe

Milujeme češtinu, a tak máme pikolo! Čti dál a dozvíš se příběh pikola!

Přečíst celý článek

Slavné maminky v CrossCafe!

V době předadventní se v kavárně CrossCafe Anděl na Štefánkově sešly novinářky i celebrity, které dlouhodobě podporují anketu Česká máma.

Přečíst celý článek

Bezlepkový dort je tu!

Bezlepkový dort rozšiřuje nabídku CrossCafe! Nyní můžete v pražských kavárnách CrossCafe Anděl, Atrium, Florenc, Kateřinská a Lužiny ochutnat první bezlepkový dort! Těšíme se na vaše reakce!

Přečíst celý článek

Sobotní cvičení s CrossCard zdarma!

Mlsání vede ke krásné postavě! Pro milovníky dortů a pěkné postavy zároveň máme dobrou zprávu. S věrnostní kartou CrossCard máte sobotní vstup do Fitness Galerie a sauny v Galerii Slovany v Plzni ZDARMA. Pojďte si dát do těla každou sobotu až do konce roku 2016. Ke vstupu zdarma není nutné být...

Přečíst celý článek

Dejte odpadkům košem a ušetřete

Šetřete přírodu i peníze díky nové výzvě CrossCafe! Od 19. 10. získá slevu 5 Kč na kávu každý, kdo si ji objedná do svého tumbleru, termohrnku nebo termosky s logem CrossCafe. Navíc od 19. 10. do 1. 11. ke každému nově zakoupenému tumbleru získáte první kávu zdarma! Akce se vztahuje na všechny...

Přečíst celý článek

Doporučujeme