Novinky

Slavné maminky v CrossCafe!

V době předadventní se v kavárně CrossCafe Anděl na Štefánkově sešly novinářky i celebrity, které dlouhodobě podporují anketu Česká máma.

Přečíst celý článek

Bezlepkový dort je tu!

Bezlepkový dort rozšiřuje nabídku CrossCafe! Nyní můžete v pražských kavárnách CrossCafe Anděl, Atrium, Florenc, Kateřinská a Lužiny ochutnat první bezlepkový dort! Těšíme se na vaše reakce!

Přečíst celý článek

Sobotní cvičení s CrossCard zdarma!

Mlsání vede ke krásné postavě! Pro milovníky dortů a pěkné postavy zároveň máme dobrou zprávu. S věrnostní kartou CrossCard máte sobotní vstup do Fitness Galerie a sauny v Galerii Slovany v Plzni ZDARMA. Pojďte si dát do těla každou sobotu až do konce roku 2016. Ke vstupu zdarma není nutné být...

Přečíst celý článek

Dejte odpadkům košem a ušetřete

Šetřete přírodu i peníze díky nové výzvě CrossCafe! Od 19. 10. získá slevu 5 Kč na kávu každý, kdo si ji objedná do svého tumbleru, termohrnku nebo termosky s logem CrossCafe. Navíc od 19. 10. do 1. 11. ke každému nově zakoupenému tumbleru získáte první kávu zdarma! Akce se vztahuje na všechny...

Přečíst celý článek

Akční nabídka v CrossCafe Strossmayerák

Máš chuť zlepšit si den? Tak si zajdi na rychlý oběd do CrossCafe Strossmayerák v Praze. Až do konce listopadu zde po předložení přiložených kupónů nabízíme dvojice dobrot za zvýhodněnou cenu, a to se vyplatí!

Přečíst celý článek

Chceš se stát modelkou?

Je ti 13-22 let a měříš minimálně 172 cm? Zašli své fotografie společně s údaji o své výšce a věku na email: info@phmodels.cz, na Instagramu můžeš otagovat svou fotku #bePHmodel nebo přijď na jeden z castingů agentury PH models do CrossCafe!

Přečíst celý článek

Knížky prostě do kavárny patří

CrossCafe Riegrova v Olomouci je další kavárnou, která svým hostům nabízí směnárnu knih. :-)

Přečíst celý článek

Já si melu svou

Do kaváren CrossCafe přiletěla celá kolekce nových dárkových předmětů „JÁ SI MELU SVOU“! Kromě tumblerů, které jsme již představili jako první z nové edice, přibydou v nabídce také stylové keramické hrnečky a plátěné tašky. Vše za přátelské ceny!

Přečíst celý článek

Srpnová soutěž - vyhlášení vítězů

Vyhlášení vítězů velké srpnové soutěže je tu!

Přečíst celý článek

Doporučujeme