Novinky

Zpestři si den příchutí do kávy zdarma!

Také miluješ kávu s originální příchutí? Nebo chceš vyzkoušet něco nového? S naší aplikací CrossCard si můžeš přidat do kávy jakoukoliv příchuť zdarma! 

Přečíst celý článek

Udělej radost k MDŽ!

Blíží se mezinárodní den žen. Potěš svou něžnou polovičku dárkovou kartou CrossCafe. 

Přečíst celý článek

Naše dorty na rohlíku!

Chutnají ti naše dorty a koláče, ale nemáš kavárnu CrossCafe ve svém okolí? Máme pro tebe dobrou zprávu! Nově jsou naše dorty dostupné na  rohlik.cz !

Přečíst celý článek

Přijď na snídani a zlepši si ráno!

Přemýšlíš, kam zajít na výbornou a vydatnou snídani? No přeci do CrossCafe! 

Přečíst celý článek

Sladký hřích s kokosem

Věděl jsi, že v názvu italského dezertu tiramisu je původně schovaný význam "rozvesel mě"? To ten náš rozhodně zvládne na jedničku!

Přečíst celý článek

Polaď to s námi!

Vyzkoušej některou z našich novinek a pomoz nám vybrat ty nejlepší.  Za tvůj názor tě odměníme kávou zdarma!

Přečíst celý článek

Dej si naši tomatovku z pohodlí domova!

Také patříš mezi milovníky naší úžasné tomatové polévky? A víš, že si na ní můžeš pochutnat, kdykoliv dostaneš chuť? V našich  kavárnách  nebo na  e-shopu  si můžeš zakoupit praktické jednoporcové balení, které si ohřeješ k obědu doma nebo třeba v kanceláři. Podívej se, jak je to...

Přečíst celý článek

Zahřej se naší krémovou cibulačkou

Něco teplého do žaludku? Nech se zahřát naši výbornou krémovou cibulačkou!  Na našich polévkách si dáváme záležet. Vyrábíme je vždy z čerstvých surovin, jsou bez lepku a glutamátu a chutnají naprosto perfektně! Na cibulačce si nejlépe pochutnáš s křupavými krutonky a nastrouhaným parmazánem....

Přečíst celý článek

DEJ SI ŠNEKA A ZVOLNI TEMPO

Nehoň se a zpomal. Zastav se u nás a dej si ke své oblíbené kávě nadýchaného skořicového šneka s poctivou náplní slaného karamelu a s pekanovými ořechy. Tahle voňavá kombinace ti zaručeně zlepší den. Přijď si k nám pochutnat! Tým CrossCafe Najdeš nás na:     

Přečíst celý článek

Doporučujeme