Novinky

Chceš se stát modelkou?

Je ti 13-22 let a měříš minimálně 172 cm? Zašli své fotografie společně s údaji o své výšce a věku na email: info@phmodels.cz, na Instagramu můžeš otagovat svou fotku #bePHmodel nebo přijď na jeden z castingů agentury PH models do CrossCafe!

Přečíst celý článek

Knížky prostě do kavárny patří

CrossCafe Riegrova v Olomouci je další kavárnou, která svým hostům nabízí směnárnu knih. :-)

Přečíst celý článek

Já si melu svou

Do kaváren CrossCafe přiletěla celá kolekce nových dárkových předmětů „JÁ SI MELU SVOU“! Kromě tumblerů, které jsme již představili jako první z nové edice, přibydou v nabídce také stylové keramické hrnečky a plátěné tašky. Vše za přátelské ceny!

Přečíst celý článek

Srpnová soutěž - vyhlášení vítězů

Vyhlášení vítězů velké srpnové soutěže je tu!

Přečíst celý článek

Nové CrossCafe v Hradci Králové

První školní den se otevřela již 4. kavárna v Hradci Králové, kde si každý může dochutit kávu dle vlastních představ, potěšit své tělo bohatou snídaní, vydatnou zeleninovou polévkou nebo domácím dortem.

Přečíst celý článek

Tumbler "Já si melu svou" + káva zdarma

Rád si meleš svou a nebojíš se to ukázat? Tak se předveď s novým tumblerem a první kávu máš zdarma! Akce platí od 1. do 15. 9.

Přečíst celý článek

Víkendový prodej polévek v Hradci Králové

Se začátkem školního roku se opět vracíme k víkendovému prodeji polévek ve všech hradeckých kavárnách CrossCafe. Každou sobotu tak nabídneme výbornou tomatovku, v neděli zase neméně oblíbenou bramboračku. Počínaje dneškem jsme zároveň v CrossCafe Gočárova spustili testovací celodenní (9 až 17...

Přečíst celý článek

A dorty jsou bez práce!

Na každou oslavu nebo zahradní party patří pořádný, s láskou pečený, dort. Chceš mít svůj oblíbený dort na party bez starostí s pečením a jen si užívat s přáteli a vychutnávat chvíle pohody?

Přečíst celý článek

Velká srpnová soutěž

Sdílej fotku, na které si užíváš léto s CrossCafe na Instagramu a vyhraj CrossCard v hodnotě 500 Kč a oblečení Horsefeathers v hodnotě 5000 Kč! Čti dál a dozvíš se víc.

Přečíst celý článek

Doporučujeme